Zpět na » Premier League » Bastian Schweinsteiger má problémy s kolenním vazem. Nastoupí ještě v tomto ročníku?

Premier League - Bastian Schweinsteiger má problémy s kolenním vazem. Nastoupí ještě v tomto ročníku?

Bastian Schweinsteiger má problémy s kolenním vazem. Nastoupí ještě v tomto ročníku? © skysports.com, fotbalportal.cz - Bastian Schweinsteiger má znovu problémy s kolenem

0

Líbilo se

24.03. - Záložník Manchesteru United Bastian Schweinsteiger utrpěl na tréninku německé reprezentace zranění kolenního vazu. Vyšetření prokázalo drobnou trhlinu. Není jisté, jak dlouhou dobu si vyžádá rekonvalescence. Může se ovšem stát, že Schweinsteiger, který už tak odehrál za United jen malý počet utkání, může přijít o celý závěr sezóny a případně také o EURO 2016.

Jednatřicetiletý Bastian Schweinsteiger si v této sezóně nezažívá zdravotní trable poprvé. Kvůli nim odehrál v dresu Manchester United v lize jen 13 utkání v základní sestavě. Dalších 6 přidal v Lize mistrů. Připsal si v nich jen jediný gól a ani jednu asistenci. Na hřišti se mu příliš nedařilo.

lkadSchweinsteiger na úterním tréninku, na kterém později utrpěl zranění (zdroj: skysports.com)

Nyní Schweinsteiger utrpěl zranění na tréninku německé reprezentace.

„Bastian do přátelských zápasů proti Anglii a Itálii určitě nenastoupí. Při středečním vyšetření byla u našeho kapitána nalezena drobná trhlina v pravém kolenním vazu. Přivodil si jej při souboji s jedním z hráčů na konci úterního tréninku.“

„Zdravotní péči mu bude poskytovat Manchester United ve spolupráci s lékařským týmem německé reprezentace,“ uvedl Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt, týmový lékař německé reprezentace.

Schweinsteiger se teprve nedávno vrátil po dvouměsíční pauze způsobené také problémy s kolenem. Před reprezentačním srazem naskočil v barvách Manchesteru United do čtyř zápasů.

Zda si ještě v této sezóně zahraje, je ve hvězdách. Pokud by se léčení prodlužovalo, mohl by Německu chybět i na EURO.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články