Zpět na » Premier League » Pro Raheema Sterlinga zřejmě skončila sezóna – Nezahraje si až 8 týdnů. Pojede na EURO?

Premier League - Pro Raheema Sterlinga zřejmě skončila sezóna – Nezahraje si až 8 týdnů. Pojede na EURO?

Pro Raheema Sterlinga zřejmě skončila sezóna – Nezahraje si až 8 týdnů. Pojede na EURO? © zimbio.com, fotbalportal.cz - Sterling si zřejmě už v této sezóně nezahraje

0

Líbilo se

24.03. - Anglický reprezentant Raheem Sterling už si pravděpodobně v této sezóně v barvách Manchesteru City nezahraje. Má problémy s třísly a jeho absence je odhadována na 6 až 8 týdnů. Mohlo by to také ohrozit jeho účast na EURO 2016. O něco radostnější zprávou pro Citizens je to, že brankář Joe Hart by měl být zpět v brance zhruba za 2 týdny.

Manchester City v této sezóně poměrně často sužovala a sužují zranění. Posledními dvěma hráči, kteří přibyli na marodku, jsou Joe Hart a Raheem Sterling. Zatímco brankářská jednička, která musela střídat na začátku druhého poločasu v derby s Manchesterem United, utrpěla poranění lýtka a měla by být zpět zhruba za 2 týdny, absence Sterlinga bude podstatně delší.

Podle zdrojů SkySports anglického reprezentanta trápí třísla a měl by scházet 6 až 8 týdnů. To by znamenalo, že pokud bude Sterling skutečně chybět takřka 2 měsíce a City nepostoupí až do finále Ligy mistrů, které se hraje v Miláně 28. května, tak se Manuel Pellegrini musí bez něj obejít až do konce sezóny.

Pro Sterlinga to znamená i vážné ohrožení jeho účasti na EURO 2016. První nominace bude Royem Hodgsonem zveřejněna 12. května. Do 31. května pak musí předložit konečný seznam 23 jmen. Bude na něm i Raheem Sterling?

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články