Zpět na » Premier League » Hořká zpráva pro Guardiolu. Ani při ztrátě Ligy mistrů nemůže stornovat smlouvu s Manchesterem City

Premier League - Hořká zpráva pro Guardiolu. Ani při ztrátě Ligy mistrů nemůže stornovat smlouvu s Manchesterem City

Hořká zpráva pro Guardiolu. Ani při ztrátě Ligy mistrů nemůže stornovat smlouvu s Manchesterem City © sportinglife.com - Pep Guardiola

2

Líbilo se

22.03. - Španělský trenér Pep Guardiola bude od příští sezony manažerem Manchesteru City, ať už klub skončí v top čtyřce Premier League, nebo bude hrát jen Evropskou ligu. Podle televizní stanice BBC nemá Guardiola ve smlouvě s Citizens klauzuli, díky které by v případě ztráty Ligy mistrů mohl kontrakt zrušit.

Víkendová porážka v manchesterském derby výrazně otřásla pozicí Citizens, kteří mají na čtvrté příčce tabulky Premier League náskok už jen pouhého bodu před West Hamem United a Manchesterem United, přičemž do konce ročníku zbývá osm zápasů.

Nicméně jak West Ham, tak Manchester United mají lepší formu, než svěřenci Manuela Pellegriniho, kteří z posledních šesti ligových utkání získali pouhé čtyři body a brzy mohou přijít o příčku zajišťující Ligu mistrů.

To vedlo ke spekulacím týkajícím se budoucího manažera týmu Pepa Guardioly, jenž by mohl zvážit odstoupení od smlouvy s Manchesterem City, pokud klub spadne pouze do Evropské ligy, ale podle Daily Mail a BBC není v jeho kontraktu podobná klauzule.

Guardiola by měl naopak po svém letním příchodu na Etihad Stadium výrazně proměnit stárnoucí kádr Manchesteru City a na nákupy nových hráčů by měl hned ve svém prvním přestupovém okně získat až 100 milionů liber.

Jedním z hráčů, kteří by mohli Citizens opustit, je i záložník Yaya Touré, jemuž bude v létě už 33 let a jeho zástupci několikrát prohlásili, že reprezentant Pobřeží Slonoviny zvažuje odchod z klubu. Kromě něj by se měl s City loučit i obránce Martin Demichelis a nejistá je i budoucnost zraněními sužovaného Vincenta Kompanyho.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Marty26 - 22.03. Odpovědět

WazzaRoo smrdí

Marty26

No a teď se ukaž Pepku, jaký jsi trenér !!! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

pavelprvni

to je Pellegriniho plán. vypustiť top 4 Smajlík 4

thornhill
balmain - 22.03. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain

To, že se směje fanda united mě rozsekalo víc Smajlík 2 Smajlík 2

ronaldo_vesmiru

já jsem zase věčně rozsekanej smíchy z tvých příspěvků...větší kokot tu dlouho nebyl..i když tuff gong nebo jak si ten psí trus říká,by ti mohl směle konkurovat v ubohosti Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
balmain - 22.03. Odpovědět

já se nejvíc směju hnusnýmu ksichtu tvojí mámy..ale to je zase jinej příběh Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

balmain

To byl výborný stěr na úrovni desetiletého děcka :)

StarecUnited
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články