Zpět na » Premier League » Diego Costa bude prošetřován FA za své nevhodné chování po vyloučení

Premier League - Diego Costa bude prošetřován FA za své nevhodné chování po vyloučení

Diego Costa bude prošetřován FA za své nevhodné chování po vyloučení © skysports.com, fotbalportal.cz - Diego Costa v diskuzi s rozhodčím Oliverem

2

Líbilo se

15.03. - VIDEO Útočník Chelsea zřejmě nevyvázne jen s automatickým trestem na jeden zápas. Chování Diega Costy po obdržení červené karty v FA Cupu proti Evertonu bude prošetřovat FA. Nejprve se zdálo, že Costa dokonce Garetha Barryho kousl, ale sám hráč Toffees to popřel. Nicméně FA se nelíbilo to, že Costa po vyloučení odmítl ihned opustit hřiště a namísto toho se slovně vrhl na rozhodčího Olivera.

Chelsea nezvládla čtvrtfinále FA Cupu a v letošní sezóně se bude muset smířit s tím, že nezíská žádnou trofej. V Goodison Parku prohrála po dvou gólech Lukakua 2:0. V 84. minutě byl poprvé v dresu Blues vyloučen Diego Costa.

Útočník Španělska vystartoval na Garetha Barryho, a dle opakovaných záběrů to dokonce vypadalo, že jej kousl do krku. Gareth Barry však tyto domněnky popřel. Ovšem Diego Costa bude i tak prošetřován FA. Je obviněn z nevhodného chování poté, co mu hlavní sudí Michael Oliver ukázal druhou žlutou kartu. Costa odmítl ihned spořádaně opustit hřiště a místo toho zasypával Olivera hromadou slov. Také měl údajně vyslat nevhodné gesto směrem k fanouškům Evertonu.

Diego Costa má čas na vyjádření své obhajoby do čtvrtka do 18 hodin. Bude-li shledán vinným, pak by mohl být jeho trest zvýšen o jeden zápas za nevhodné chování vůči rozhodčímu a o další utkání za nevhodné gesto směrem k fanouškům. Celkově by si tak nemusel zahrát tři zápasy. Stop na jeden duel vyfasoval automaticky za svou červenou kartu.

Pro útočníka Chelsea je to první červená karta, ale v minulosti už byl dodatečně potrestán, i když vyloučen nebyl. Nejprve za úmyslný faul na Emreho Cana v lednu 2015 a poté také za střet s Laurentem Koscielnym v září loňského roku.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, goal.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Costa by měl pokaždé dostat červenou hned, jakmile vstoupí na trávník ! Preventivně !! Smajlík 3

pavelprvni
AONN - 15.03. Odpovědět

popravit

AONN
Waldas - 15.03. Odpovědět

Toto je jasný príklad simulanta na strane jednej a psychopata na strane druhej. Bez pochyby má svoje kvality, ale tie zatieňuje jeho povaha. Taký hráči s takýmto správaním ako on patria do liečebne alebo do cirkusu a nie do PL.

Waldas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články