Zpět na » Premier League » Louisi van Gaalovi se nelíbil jásot fanoušků při střídání Fellainiho: Jsem z toho zklamaný

Premier League - Louisi van Gaalovi se nelíbil jásot fanoušků při střídání Fellainiho: Jsem z toho zklamaný

Louisi van Gaalovi se nelíbil jásot fanoušků při střídání Fellainiho: Jsem z toho zklamaný © newsunited.com - Louisi van Gaalovi se nelíbila reakce na střídání Fellainiho

3

14.03. - Manchester United včera v rámci čtvrtfinále FA Cupu doma na Old Trafford remizoval s West Hamem 1:1 a čeká jej opakovaný zápas na půdě soupeře. Louis van Gaal chválil hráče za přístup a znovu zopakoval, že Red Devils jsou stále ve 3 soutěžích. Byl zklamaný z reakce fanoušků při střídání Fellainiho. Na druhou stranu jim děkoval za podporu během utkání.

Rudí ďáblové prohráli na domácí půdě 0:1, když se krásnou střelou z přímého kopu prosadil Payet. Domácí však zásluhou Anthonyho Martiala stihli vyrovnat, a vynutili si tak opakovaný duel na hřišti West Hamu.

Louis van Gaal po zápase hovořil o tom, že jej zklamal jediný moment. Když stahoval z trávníku v 76. minutě Marouana Fellainiho, domácí příznivci začali jásat. Výkon belgického reprezentanta se jim příliš nezamlouval. Nizozemský kouč byl však jiného názoru.

„Myslím si, že Fellaini opět odehrál dobrý zápas. Předvedl velmi dobrý výkon. Skvěle pasoval do naší taktiky.“

„To pro mě bylo zklamáním (jásot fanoušků při Fellainiho střídání). Ale byl to jediný okamžik, kdy jsem byl zklamán, protože fanoušci podporovali náš tým navzdory dvěma prohrám v minulém týdnu. Možná mají jiný názor na mě.“

Manchester United předchozí dva zápasy prohrál. Teď se mu povedlo alespoň vyrovnat, což Louise van Gaala velmi potěšilo.

„V prvních 15 minutách byl podle mě West Ham lepším týmem a vytvořili si i několik šancí, ale poté jsme se dostali do zápasu.“

„Vytvořili jsme si příležitosti a ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem my. West Ham dokázal skórovat z přímého kopu, my jsme zvládli srovnat.“

„Hráli jsme proti West Bromwichi a prohráli jsme. Hráli jsme v Liverpoolu a prohráli jsme. Když se k tomu vrátím, tak si myslím, že je to úžasné a v týmu je fantastický duch, i přesto, co se stalo během minulého týdne. Jsem na hráče skutečně hrdý. Stále jsme ve třech soutěžích.“

Nizozemský kouč se nechtěl vyjadřovat k tomu, že mohl (měl) být vyloučen střelec gólu hostů - Payet. Ten těsně unikl druhé žluté kartě, kterou mu hlavní sudí Atkinson odpustil po nasimulovaném pádu v pokutovém území.

„Můžeme diskutovat o každém rozhodnutí sudího. Jen bych chtěl k tomu říct, že v této sezóně máme v tomto (na rozhodnutí rozhodčího) smůlu.“

Louis van Gaal pak ještě krátce zhodnotil výkon Bastiana Schweinsteigera, který naskočil na závěrečnou čtvrthodinu.

„Podle mě to zvládl skvěle. Samozřejmě hrál jen 15 minut, ne 90, to je něco jiného, ale já jsem s ním byl velmi spokojen.“

Více informací o Manchester United naleznete zde.