Zpět na » Premier League » Antonio Conte chce až pět nových hráčů. Kdo by Chelsea mohl posílit?

Premier League - Antonio Conte chce až pět nových hráčů. Kdo by Chelsea mohl posílit?

Antonio Conte chce až pět nových hráčů. Kdo by Chelsea mohl posílit? © kicker.de - Antonio Conte

2

Líbilo se

13.03. - BULVÁRNÍK Italský trenér Antonio Conte sice zatím nepodepsal smlouvu s Chelsea, podle deníku The Times ale už nyní připravuje seznam možných posil, které by v létě mohl přivést na Stamford Bridge. Conte má údajně v hledáčku až pět hráčů, zatímco majitel Chelsea Roman Abramovič mu hodlá připravit odpovídající rozpočet na podpis nových akvizic.

Conte, jenž se údajně již dohodl s Chelsea na tříleté smlouvě, díky které si v Londýně přijde na 100 tisíc liber týdně, sice ještě má své záležitosti u italské reprezentace, kterou připravuje na mistrovství Evropy 2016, ale už nyní podle všeho pokukuje i po svém budoucím působišti.

Chelsea je v současné době uprostřed jednání o složení svého zákulisního personálu a rozpočtu na letní posily, které by měly být poskytnuty dříve, než bude podepsána dohoda mezi oběma stranami.

Bývalý kouč Juventusu sice přislíbil, že bude upřednostňovat rozvoj mladých hráčů z akademie klubu, ale zároveň cítí, že k úspěchům v nejbližší budoucnosti bude zapotřebí v několika oblastech vyztužit první tým.

Conte má údajně v plánu přivést na Stamford Bridge během léta až pět nových hráčů, mezi nimiž by měli být nejméně dva střední obránci, levý bek, střední záložník a další útočník, díky čemuž věří, že se klub po letošní nevydařené sezoně vrátí do top čtyřky Premier League.

Jako své potenciální cíle Conte již identifikoval například Radju Nainggolana, Miralema Pjaniče, nebo Edinsona Cavaniho a nadále pracuje také na nalezení prvotřídního středního obránce, jenž by dokázal nahradit Johna Terryho.

Přestože vedení Chelsea již navázalo kontakt s playmakerem AS Řím Miralemem Pjaničem, kterého si v Itálii cení na 31 milionů liber, má klub pocit, že současné mužstvo je mnohem lepší, než vyplývá z postavení v tabulce a není proto vyloučeno, že na některé posily bude muset Conte zapomenout.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / Goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 15.03. Odpovědět

Stredni obrace? Urcite Varane z Realu,ale toho asi nepusti

Baty
Reklama
Reklama
Nejnovější články