Zpět na » Premier League » Steve McClaren končí na lavičce Newcastlu, klub jedná s Rafaelem Benítezem

Premier League - Steve McClaren končí na lavičce Newcastlu, klub jedná s Rafaelem Benítezem

Steve McClaren končí na lavičce Newcastlu, klub jedná s Rafaelem Benítezem © sportskeeda.com - Rafael Benítez

0

Líbilo se

10.03. - Newcastle United je podle informací Sky Sports uprostřed pokročilých jednání s bývalým trenérem Realu Madrid Rafaelem Benítezem, jenž by měl na St. James Parku nahradit Stevea McClarena, který bude v nejbližší době propuštěn. Benítez momentálně jedná s klubem o tříleté smlouvě a měl by dostat svolení přivést si do Newcastlu vlastní trenérský personál.

Už ve středu se objevily první informace spojující Beníteze s Newcastlem United a dnes vyšlo najevo, že španělský kouč jedná s anglickým klubem o tříleté smlouvě, což naznačuje blížící se vyhazov manažera Stevea McClarena.

Trenér momentálně předposledního týmu tabulky Premier League by údajně měl být propuštěn ještě před pondělním ligovým utkáním proti Leicesteru City a není vyloučeno, že tým pro toto utkání převezme dvojice jeho trenérů Ian Cathro a Peter Beardsley.

McClaren nicméně dnes ráno jako obvykle dorazil do tréninkového komplexu Newcastlu United a pokračoval v přípravě svého týmu na utkání proti aktuálnímu lídrovi tabulky Leicesteru City, které může být důležité pro další budoucnost klubu v nejvyšší soutěži.

Sobotní porážka 1:3 s Bournemouthem totiž znamenala již pátou prohru Newcastlu z posledních šesti zápasů a ten se tak propadl až na devatenáctou příčku tabulky a výrazně mu hrozí sestup.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 10.03. Odpovědět

Snad je zachrání.... Smajlík 14

DeviI
- 10.03. Odpovědět

Jestli je to pravda, tak z Realu do Newcastlu ... :D no klobouk dolu Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 19

dyt sel do lepsiho

BeckhamKakaZidane
balmain - 10.03. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články