Zpět na » Premier League » Hiddink po úspěšné sérii s Chelsea pošilhává po pohárech

Premier League - Hiddink po úspěšné sérii s Chelsea pošilhává po pohárech

Hiddink po úspěšné sérii s Chelsea pošilhává po pohárech © express.co.uk - Guus Hiddink

1

Líbilo se

03.03. - Když kouč Guus Hiddink v prosinci převzal po odvolaném Josém Mourinhovi fotbalisty Chelsea, krčili se až na šestnáctém místě Premier League bod od sestupové pásma. Dočasný trenér "Blues" ale obhájce titulu pozvedl, v lize s ním za jedenáct zápasů neprohrál a po úterním vítězství 2:1 na půdě Norwiche jej posunul už na osmou pozici. Nizozemský kouč proto začíná pošilhávat po pohárových příčkách.

Na pátý Manchester United, který má zápas k dobru, ztrácí Chelsea deset kol před koncem pět bodů. "Jestli je můžeme dostihnout? Zaprvé jsme hlavně všichni rádi, že jsme pryč ze sestupového pásma, to není styl Chelsea," uvedl Hiddink po úterním vítězství.

"Nyní s ambicemi, které má Chelsea, musíme stanovit nový cíl a uvidíme, co můžeme dělat směrem k pohárové Evropě. Musíme se dál držet na vítězné vlně," doplnil nizozemský kouč, který má smlouvu v londýnském klubu do konce sezony.

Chelsea zaznamenala třetí ligové vítězství po sobě, k němuž mu pomohl nejrychlejší gól sezony. Brazilec Kenedy se prosadil už po 39 sekundách. "Vyhráli jsme několik zápasů po sobě a to nám samozřejmě zvedá sebevědomí. Jak všichni vědí, máme nabitý program a kádr není příliš široký. Takže doufáme, že v závěru sezony budou všichni k dispozici," připomněl Hiddink, že Chelsea ještě čeká Anglický pohár a minimálně odveta osmifinále Ligy mistrů s Paris St. Germain.

"Pokud všichni budou k dispozici bez nějakých větších zranění, pak bychom se mohli posunout co nejvýše k pohárovým příčkám," dodal Hiddink.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články