Zpět na » Premier League » Antonio Conte je blízko podpisu tříleté smlouvy s Chelsea

Premier League - Antonio Conte je blízko podpisu tříleté smlouvy s Chelsea

Antonio Conte je blízko podpisu tříleté smlouvy s Chelsea © sportinglife.com - Antonio Conte

1

Líbilo se

26.02. - Chelsea podle televizní stanice Sky Italia úspěšně započala jednání o příchodu italského trenéra Antonia Conteho, který by měl v příštích deseti dnech podepsat na Stamford Bridge tříletou smlouvu. Contemu po mistrovství Evropy 2016 vyprší smlouva u národního týmu Itálie a do Chelsea tak bude moci zamířit bez kompenzací.

Conteho zástupci již vstoupili do jednání s ředitelkou Chelsea Marinou Granovskajou a další diskuze mezi oběma stranami jsou naplánovány na pátek. Vše přitom podle informací z Itálie směřuje k tomu, že začátkem března by měla být dohoda na stole.

Počáteční jednání totiž zaznamenala velký úspěch, Conte má zájem o dlouhodobou smlouvu v Anglii a Chelsea si chce co nejdříve zajistit podpis nového manažera, jenž v létě převezme tým po dočasném kouči Guusi Hiddinkovi.

Contemu navíc po Euru 2016 ve Francii vyprší smlouva u italské reprezentace a na Stamford Bridge tak bude moci zamířit bez kompenzací italské fotbalové federaci. Vedle Conteho však Chelsea nadále sleduje i situaci kolem trenéra Atlétika Madrid Diega Simeoneho.

Guus Hiddink, jenž v prosinci nahradil do konce sezony vyhozeného Josého Mourinha, již nedávno potvrdil svůj zájem ukončit v létě působení na Stamford Bridge a odejít do důchodu.

Pokud se tedy Conte připojí k Chelsea, stane se již desátým manažerem Blues pod vedením ruského miliardáře Romana Abramoviče, jenž klub získal v roce 2004 od Kena Batese. Chelsea i nadále odmítá komentovat zprávy o jednáních.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

dufam že to vyjde Conte je výborný manažer a ma velký čuch na talenty a možno by dokazal prilakať na SB aj niekoho z Juve Smajlík 1 a taktiež dufam že už si Abramovič uvedomí že takéto striedanie trenerov vobec ničomu neprospieva a treba mu dať šancu ukazať trenerske kvality ked sa darí aj ked sa nedarí ved na to tam ten trener je Smajlík 1

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články