Zpět na » Premier League » Van Gaal splnil povinnost, Manchester United je po výhře nad Shrewsbury Town ve čtvrtfinále FA Cupu

Premier League - Van Gaal splnil povinnost, Manchester United je po výhře nad Shrewsbury Town ve čtvrtfinále FA Cupu

Van Gaal splnil povinnost, Manchester United je po výhře nad Shrewsbury Town ve čtvrtfinále FA Cupu © skysports.com - Jesse Lingard

1

23.02. - REVIEW Fotbalisté Manchesteru United postoupili po vítězství 3:0 nad třetiligovým soupeřem Shrewsbury Town do čtvrtfinále Anglického poháru. Tým kritizovaného trenéra Louise van Gaala povinným úspěchem ukončil sérii tří soutěžních zápasů bez výhry.

Čtyři dny po nečekané porážce 1:2 na hřišti dánského mistra Midtjyllandu se gólově prosadili Chris Smalling, v nastavení první půle Juan Mata a ve druhém poločase Jesse Lingard. O postup do semifinále se Manchester utká 12. března z West Hamem, už ve čtvrtek bude v odvetě na domácím hřišti napravovat porážku z Dánska.

Shrewsbury Town 0:3 Man. United

Branky: 37. Smalling, 45+2. Mata, 61. Lingard

Shrewsbury Town: Leutwiler - Grandison, Whitbread, Knight-Percival (46. Cole) - Grimmer, Whalley, Ogogo, Black, Brown - Mangan, Akpa Akpro (81. Clark)

Manchester United: Romero - Varela, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson (46. Riley) - Schneiderlin, Ander Herrera - Depay, Mata (65. Andreas Pereira), Lingard - Martial (71. Keane)