Zpět na » Premier League » Oscar potvrdil, že v lednu odmítl přestup do Číny. Jiangsu Suning za něj nabízel 58 milionů liber

Premier League - Oscar potvrdil, že v lednu odmítl přestup do Číny. Jiangsu Suning za něj nabízel 58 milionů liber

Oscar potvrdil, že v lednu odmítl přestup do Číny. Jiangsu Suning za něj nabízel 58 milionů liber © sportinglife.com - Oscar

1

Líbilo se

21.02. - Brazilský záložník Chelsea Oscar potvrdil, že v lednu dostal nabídku z čínské Super League, kterou se ale rozhodl nevyužít, protože se na odchod do Asie cítil “příliš mladý.“ Oscar v lednu mohl následovat kroky svého spoluhráče Ramirese do klubu Jiangsu Suning, jenž za playmakera Chelsea údajně nabízel monstrózních 58 milionů liber.

Nyní již bývalý středopolař Chelsea Ramires byl pouze jednou z mnoha fotbalových hvězd, které v lednu opustily Evropu a vydaly se na dobrodružství do čínské Super League, která o svých řad nalákala například Alexe Teixeiru, Jacksona Martineze, nebo Ezequiela Lavezziho.

Nescházelo však mnoho a za celek Jiangsu Suning mohl vedle Ramirese a Teixeiry nastupovat i další věhlasný brazilský fotbalista Oscar, který prozradil, že v lednu dostal nabídku, která měla mít podle médií hodnotu 58 milionů liber.

„Samozřejmě, že jsem byl smutný, když jsem viděl Ramirese odcházet, přece jen jsme ze stejné země, jsme přátelé, mluvíme stejným jazykem a vzájemně jsme si pomáhali. Je to však pro něj dobrý tah,“ myslí si brazilský reprezentant Oscar.

A sám ví, o čem mluví, on sám totiž dostal ze stejného klubu velice štědrou nabídku, kterou se však na rozdíl od Ramirese rozhodl odmítnout, protože cítil, že na Stamford Bridge má ještě nevyřízené účty.

„Byl tam o mě zájem, ale nemám v úmyslu opouštět Evropu. Myšlenka na přestup do Číny by pro mě byla obrovskou změnou, šel bych proto všemu, čeho jsem doteď dosáhl. Chelsea je fantastický velkoklub a já jsem stále mladý. Je mi teprve 24, takže toho mám ještě hodně před sebou.“

Oscar byl jedním z hráčů, kterým se výrazně nevydařil začátek sezóny pod vedením Josého Mourinha, po příchodu nového manažera Guuse Hiddinka ale našel svoji ztracenou formu a rád by Chelsea letos pomohl k úspěchu v Lize mistrů a FA Cupu.

„Když jsem přišel, vzal jsem si po Didieru Drogbovi číslo 11, jenž byl naprosto legendárním hráčem klubu. Teď nosím číslo po Lampardovi a rád bych ho reprezentoval tím nejlepším možným způsobem - tím, že tu pobydu ještě mnoho let a vyhraji tolik trofejí, kolik jen půjde.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / Goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Co všichni s tou Čínou blbnou?

CantonaErik
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články