Zpět na » Premier League » Zlatan Ibrahimovič naznačil možný přestup do Anglie: Budou se dít velké věci, říká

Premier League - Zlatan Ibrahimovič naznačil možný přestup do Anglie: Budou se dít velké věci, říká

Zlatan Ibrahimovič naznačil možný přestup do Anglie: Budou se dít velké věci, říká © skysports.com, fotbalportal.cz, balls.ie - Poběží "Ibra" v létě vstříc Premier League?

3

Líbilo se

18.02. - Znovu se otevřelo téma možného přesunu Zlatana Ibrahimoviče do Premier League. Po utkání v Lize mistrů proti Chelsea, které vstřelil jeden gól, dostal dotaz, zda je tato možnost ve hře. Švédský bombarďák byl opět trochu tajemný, ale z jeho slov se dá vyčíst, že k takové variantě může klidně dojít. Na rozuzlení si však zřejmě budeme muset počkat až do léta, kdy Ibrahimovičovi končí smlouva s PSG.

Zlatan Ibrahimovič získal ligový titul ve 4 evropských ligách. Dobyl Nizozemsko, Itálii, Španělsko i Francii. Ovšem nikdy nevyhrál Ligu mistrů, o což se bude letos znovu pokoušet s PSG. Jenomže v létě končí švédskému útočníkovi s bohatým pařížským klubem smlouva.

Ibrahimovič je delší dobu lákán do Premier League. Zájem údajně měly Arsenal, Manchester United i Chelsea. Sám hráč v minulosti uvedl, že si s myšlenkou na Anglii pohrává. V listopadu sice prohlásil, že už je zřejmě na přestup do Premier League starý, ale postupně se tento názor začíná mírně měnit.

Čtyřiatřicetiletý hráč PSG naznačil, že se v létě budou dít velké věci. Bude to přestup na Ostrovy?

„Mám tady smlouvu ještě na další tři měsíce. Co se bude dít pak? Uvidíme. Budou se dít velké věci, to mi věřte.“

Na otázku, zda to znamená možný přestup do Anglie, „Ibra“ odpověděl:

„Řekněme, že jsem v dobré kondici.“

Jeho týmový kolega a kapitán Thiago Silva je přesvědčen o tom, že i přes zájem velkých klubů může Ibrahimovič i v příští sezóně oblékat dres Paris Saint-Germain. Vše však záleží na Švédovi.

„Je to těžké, protože se to netýká mě. Nevím, co se děje v Ibrově hlavě, ani nevím, co se děje v hlavě prezidenta klubu.“

„Ale se vším, co v této sezóně Ibra pro klub udělal, dal prezidentovi na výběr. Chcete mít v týmu takového hráče, protože on je nepostradatelný. Vím, že prezident je inteligentní člověk a nabídne Ibrovi novou smlouvu. Otázkou je, zda ji Ibra podepíše...“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 5 Smajlík 5 jojojo Zlatan v Anglii Smajlík 3 devildebil a pavelrepka kde jste Smajlík 3 Pujde do United s Mourinhem a spolu pozlobí City s Guardiolou.

12player

Proč zmiňuješ mne ? O něčem takovym jsem se s tebou vůbec nehádal... Já se bavil o PD, ne o Ibrovi a PL.

FcBarcaPavel

No jestli půjde do Anglie tak to bude dobrá pálka ve Fifa Ultimate Team Smajlík 4

Gooners4ever
Reklama
Reklama
Nejnovější články