Zpět na » Premier League » Eden Hazard: Bylo těžké odmítnout přestup do PSG. Jsou schopni vyhrát Ligu mistrů, což je můj cíl

Premier League - Eden Hazard: Bylo těžké odmítnout přestup do PSG. Jsou schopni vyhrát Ligu mistrů, což je můj cíl

Eden Hazard: Bylo těžké odmítnout přestup do PSG. Jsou schopni vyhrát Ligu mistrů, což je můj cíl © goal.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Pro Hazarda bylo těžké odřeknout PSG

3

Líbilo se

15.02. - Belgická hvězda Eden Hazard v této sezóně zatím zdaleka nezáří tak jako loni. V dresu Blues si v tomto ročníku připsal dosud jediný gól, v Premier League ještě dokonce neskóroval. Zítra čeká Chelsea první osmifinálový duel v Lize mistrů proti PSG. Právě pařížský bohatý klub měl a má o Hazarda velký zájem. Ten přiznal, že bylo velmi těžké v minulosti odmítnout nabídku PSG.

Eden Hazard se stal v loňské sezóně nejlepším hráčem celé Premier League. Výrazně pomohl Chelsea k zisku ligového titulu. Jenomže v letošním ročníku se hodně trápí, stejně jako celý tým, který se momentálně nachází až na 12. příčce.

Belgický reprezentant prozradil, že jeho hlavním cílem je vyhrát Ligu mistrů. V osmifinále milionářské soutěže se Chelsea utká s PSG. S ním už Hazard prožil několikeré „námluvy“. Uvedl, že bylo velmi těžké odřeknout angažmá v tomto bohatém francouzském klubu.

„Je těžké říct ne Paris Saint-Germain, stejně jako u všech týmů, které jsou schopné vyhrát Ligu mistrů.“

„A v této době je PSG součástí této kategorie klubů. Pro mě je triumf v Champions League hlavním cílem.“

„Ale teď se k tomu nechci vracet.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články