Zpět na » Premier League » Chelsea zřejmě na delší dobu přišla o Zoumu. Vypadá to špatně, smutní Hiddink

Premier League - Chelsea zřejmě na delší dobu přišla o Zoumu. Vypadá to špatně, smutní Hiddink

Chelsea zřejmě na delší dobu přišla o Zoumu. Vypadá to špatně, smutní Hiddink © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Zouma ví, že je zle

1

Líbilo se

08.02. - VIDEO Každému, kdo viděl záběry situace, při které si Kurt Zouma nezaviněně přivodil zranění, muselo být jasné, že mladého stopera Chelsea čeká delší pauza. Pravá Zoumova noha se při dopadu nepřirozeně prohnula a výraz v jeho tváři doprovázený hlasitým sténáním nevěští nic dobrého. Zouma musel být samozřejmě odnesen na nosítkách. Až důkladné vyšetření odhalí celkový rozsah zranění. Kouč Hiddink ale tuší, že to bude zlé.

Běžela 55. minuta vyrovnaného duelu mezi Chelsea a Manchesterem United. Kurt Zouma hodlal ve výskoku odkopnout míč do bezpečí. Jenomže situaci řešil velmi nešikovně. Při dopadu se mu pravá noha prohnula a při pohledu bylo každému jasné, že Zouma dohrál.

Mladý francouzský stoper se ihned začal svíjet na zemi a seběhnuvší spoluhráči i přivolaní doktoři jasně signalizovali, že Zouma musí střídat. Nakonec byl odnesen na nosítkách.

Zatím není zcela jasné, jaké zranění si Zouma přivodil, ale velmi pravděpodobně půjde o trable s pravým kolenem. Až vyšetření magnetickou rezonancí odhalí rozsah a také případnou dobu rekonvalescence.

Dočasný manažer Chelsea Guus Hiddink ovšem už nyní tuší, že to dobré nebude.

„V pondělí budeme vědět více. Ale pokud si přivodíte takovéto zranění, pak je to vždy špatné. Měl jsem kdysi stejný problém a vím, že to hodně bolí. Uvidíme, jak to dopadne.“


Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fourfourtwo.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cornero - 08.02. Odpovědět

co to predvadel za kung fu?

Cornero
DeviI - 08.02. Odpovědět

Ta noha se prohla jak luk....

DeviI

Jestli je to koleno tak to je neprijemne.Nejenze se to leci dlouho,ale casto se to pak vraci,hodne hracu na koleno dojelo svou karieru.

tomogara
DeviI - 08.02. Odpovědět

Zouma má přetržený vaz, mimo hru bude půl roku

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články