Zpět na » Premier League » Liverpool přišel o výhru nad Sunderlandem v závěru zápasu, Spurs se po výhře nad Watfordem posouvají na druhé místo

Premier League - Liverpool přišel o výhru nad Sunderlandem v závěru zápasu, Spurs se po výhře nad Watfordem posouvají na druhé místo

Liverpool přišel o výhru nad Sunderlandem v závěru zápasu, Spurs se po výhře nad Watfordem posouvají na druhé místo © skysports.com - Liverpool v utkání se Sunderlandem

1

06.02. - REVIEW Reds odehráli domácí utkání proti Sunderlandu bez manažera Jürgena Kloppa, kterého trápí zdravotní problémy. Domácí byli po gólech Firmina a Lallany blízko třem bodům, ale o ty je v závěru připravili Johnson a Defoe. Tottenhamu stačilo k posunu na druhé místo dát Watfordu jedinou branku. O tu se postaral netradiční střelec Kieran Trippier.

Tottenham byl od začátku zápasu s Watfordem dominantní, zejména obránce Davies se dostal v prvním dějství hned do několika šancí. Rozhodující gól ale padl až v 64. minutě, když se po Alliho přihrávce prosadil Trippier a vstřelil první gól od 1. ledna 2014, kdy skóroval v druhé lize za Burnley. Tottenham přestřílel soupeře 26:3.

Kvůli podezření na zánět slepého střeva nebyl na lavičce Liverpoolu při duelu se Sunderlandem trenér Klopp. Tým vedli asistenti Buvač a Krawietz a v 70. minutě měli důvod k radosti, neboť jejich svěřenci vedli už o dvě branky zásluhou Firmina a Lallany. Firmino se v posledních pěti ligových duelech podílel na sedmi brankách Liverpoolu: pětkrát skóroval a na dvě přihrál.

Jermain Defoe (zdroj: skysports.com)

Jenže Sunderland v poslední desetiminutovce zabral a získal cenný bod. Nejprve z přímého kopu překonal gólmana Mignoleta Johnson, minutu před koncem pak vyrovnal Defoe, který se v posledních šesti zápasech trefil šestkrát.

Newcastle porazil 1:0 West Bromwich a posunul se na nesestupovou 17. pozici před Norwich, který podlehl poslední Aston Ville 0:2.

Výsledky 25. kola Premier League:

Manchester City - Leicester City 1:3 (88. Agüero - 3. a 60. Huth, 49. Mahrez)
Swansea City - Crystal Palace 1:1 (13. G.Þ. Sigurðsson - 47. Dann)
Stoke City - Everton FC 0:3 (11. Lukaku z penalty, 29. Coleman, 42. Lennon)
Aston Villa FC - Norwich City 2:0 (45. Lescott, 51. Agbonlahor)
Liverpool FC - Sunderland AFC 2:2 (59. Firmino, 70. Lallana - 82. Johnson, 89. Defoe)
Tottenham Hotspur - Watford FC 1:0 (64. Trippier)
Newcastle United - West Bromwich Albion 1:0 (32. A. Mitrović)