Zpět na » Premier League » Arséne Wenger: Messiho bych neodmítl, ale na 99 procent už nikdo nepřijde

Premier League - Arséne Wenger: Messiho bych neodmítl, ale na 99 procent už nikdo nepřijde

Arséne Wenger: Messiho bych neodmítl, ale na 99 procent už nikdo nepřijde © sportinglife.com - Arséne Wenger

0

Líbilo se

01.02. - Manažer Arsenalu Arséne Wenger přiznal, že je zklamán letošním lednovým přestupovým termínem a do dnešní půlnoci už na 99 procent neočekává na Emirates Stadium žádné nové posily. Naopak nevylučuje odchod francouzského obránce Mathieu Debuchyho, jenž pravděpodobně zamíří na hostování.

Přestože právě Arséne Wenger očekával atraktivní lednové přestupové období a sliboval fanouškům Arsenalu hned několik zajímavých posil, realitou se stal jen příchod egyptského středního záložníka Mohameda Elnenyho z Basileje.

Wenger připustil, že je zklamán letošním přestupovým oknem, ve kterém podle něj nebyli k dispozici hráči schopní posílit jeho tým, a na 99 procent už do dnešní půlnoci neočekává podpis nové posily. Výjimku by podle svých slov udělal jen v případě, že by se objevil skutečně výjimečný hráč.

„Na sto procent to je těžké říct, ale na 99 procent jsem si jistý, že nikdo nepřijde. Ale zázraky se dějí, a pokud mi v deset hodin večer zaklepe na dveře Lionel Messi, neřeknu mu, prosím tě, vrať se do Barcelony,“ žertoval Wenger.

Stejně jako Arsenal, zůstaly během ledna neaktivní téměř všechny evropské velkokluby a francouzský manažer připouští, že prvotřídní hráči prostě nejsou k dispozici.

„Celé toto přestupové období bylo mnohem klidnější, než jsem očekával. Myslel jsem si, že tu bude mnohem větší aktivita, ale nakonec byl klid a to, že jsme všichni tady, znamená, že je stále klid.“

Z Arsenalu by naopak mohl odejít francouzský krajní obránce Mathieu Debuchy, jenž poté, co přišel o své místo kvůli skvělým výkonům Hectora Bellerína, požádal vedení o odchod do klubu, kde se lépe připraví na domácí mistrovství Evropy 2016.

To naopak znamená, že v týmu zůstane jiný křídelní obránce Kieran Gibbs, jenž se ocitl ve stejné situaci jako Debuchy, od Wengera ale dostal slib, že na jaře dostane více příležitostí. Velký zájem z Championship je navíc o záložníka Serge Gnabryho.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Mariooo - 02.02. Odpovědět

To jo, radši si zase zašij ten polštář a na konci sezony breč Smajlík 15

Mariooo

Chelsea - seděl by na lavičce místo Rosickýho Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

pavelprvni

nedá sa to vylúčiť Smajlík 3 lebo nad Emirates Stadium už par rokov lieta nejaky chripkovy virus čo likviduje každy rok hračov arsenalu na par mesiacov Smajlík 3

Blue_Lion

hah no o tom možeš fakt iba srandovať že LEo by šiel do Arsenalu Smajlík 3 ...čo by tam robil Smajlík 3

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články