Zpět na » Premier League » Newcastle United nabídl WBA 21 milionů liber za Saida Berahina

Premier League - Newcastle United nabídl WBA 21 milionů liber za Saida Berahina

Newcastle United nabídl WBA 21 milionů liber za Saida Berahina © sportinglife.com - Saido Berahino

0

Líbilo se

31.01. - Newcastle United učinil první krok v souboji o podpis anglického reprezentačního útočníka Saida Berahina tím, že West Bromwichi Albion nabídl den před koncem lednového přestupového okna 21 milionů liber. Přestože o dlouhodobý cíl Tottenhamu Hotspur jeví zájem i Stoke City, Newcastle podle Sky Sports jako první přišel s oficiální nabídkou.

The Magpies se pokusili přesvědčit WBA předložením hotovostní nabídky, v létě totiž předseda West Bromu Jeremy Pearce kritizoval vedení Tottenhamu Hotspur, že drtivá většina jeho nabídky se skládá ze splátek a bonusů a nabídku Spurs tudíž odmítl.

I půl roku po nabídce Tottenhamu však údajně zůstává postoj West Bromwiche neměnný i v případě Newcastlu United a Pearce nehodlá prodat nadaného anglického útočníka za částku menší, než na jakou si Berahina cenní.

Sám Berahino na sebe znovu upoutal pozornost zájemců v sobotním utkání FA Cupu proti Peterborough, kdy dvěma góly rozhodl o postupu svého týmu do osmifinále.

Manažer West Bromu Tony Pulis po zápase řekl: „Máme před sebou ještě dva dny čekání. Konečné rozhodnutí udělá až předseda na základě finančních záležitostí.“

„Na nás je teď ho jen připravit, protože stále není plně připraven. I když vstřelil dva góly, dva skvělé góly, není ve formě, v jaké by měl být. Je jasné, že není na úrovni, na jaké byl minulý rok a on sám to připouští.“

„I přes to všechno ale chceme, aby zůstal, protože budeme potřebovat jeho góly. Berahino má úžasnou, obdivuhodnou schopnost dostat míč do brány,“ dodal Tony Pulis. Přestože v loňské sezóně nasázel Berahino soupeřům celkem 16 gólů, letos se v utkání s Peterborough zatím dostal jen na šest vstřelených branek.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články