Zpět na » Premier League » Chelsea je blízko podpisu amerického stopera Miazgy, značí to odchod Cahilla?

Premier League - Chelsea je blízko podpisu amerického stopera Miazgy, značí to odchod Cahilla?

Chelsea je blízko podpisu amerického stopera Miazgy, značí to odchod Cahilla? © ibtimes.co.uk - Matt Miazga

3

Líbilo se

28.01. - VIDEO Chelsea je vedle hostování Alexandre Pata na pokraji podpisu další nové posily, amerického obránce New Yorku Red Bulls Matta Miazgy. Teprve dvacetiletý talentovaný stoper by měl podle televizní stanice Sky Sports do soboty přicestovat do Londýna, kde dokončí svůj přestup za 3,5 milionu liber.

Matt Miazga je považován za jednoho z nejtalentovanějších hráčů ve Spojených státech a kromě toho, že je již oporou New Yorku Red Bulls, za který v poslední ligové sezóně skóroval i v městském derby proti New York City, neunikl ani pozornosti trenéra národního týmu USA Jurgena Klinsmanna.

Loni v létě na sebe Miazga upozornil skvělými výkony v obraně americké reprezentace na mistrovství světa do 20 let, reprezentoval však i na úrovních do 18 a 23 let. Díky tomu, že urostlý stoper vlastní i polský pas, nepotřebuje navíc k přestupu do Chelsea pracovní povolení.

Kromě Blues měli o 193 centimetrů vysokého obránce zájem i Leicester City a Stoke City, podle posledních informací je však pouze otázkou času jeho přestup na Stamford Bridge.

Miazgův příchod není dobrou zprávou pro obránce Chelsea Garyho Cahilla, jemuž se pod novým manažerem Guusem Hiddinkem nedaří probojovat do základní sestavy, kde dostávají přednost Kurt Zouma a John Terry.

Podle několika deníků Cahill dokonce uvažuje o odchodu ze Stamford Bridge, aby zvýšil své šance na nominaci do anglické reprezentace pro EURO 2016. 30letý stoper odehrál v Premier League poslední zápas na Boxing Day.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články