Zpět na » Premier League » Chelsea se dohodla na hostování Pata. Podle agenta je na cestě do Londýna

Premier League - Chelsea se dohodla na hostování Pata. Podle agenta je na cestě do Londýna

Chelsea se dohodla na hostování Pata. Podle agenta je na cestě do Londýna © dreamteamfc.com - Pato

1

Líbilo se

26.01. - Chelsea v nejbližších hodinách získá na šestiměsíční hostování novou posilu z Brazílie Alexandre Pata, na jehož příchodu se dohodla s Corinthians. Agent brazilského reprezentanta již potvrdil, že Pato je na cestě do Londýna, kde nejpozději ve středu podepíše smlouvu.

Chelsea se po poměrně dlouhých jednáních s brazilským klubem dohodla na tom, že do konce sezóny uhradí celou částku Patova platu ve výši celkem 1,3 milionu liber, přičemž další podrobnosti dohody zatím nejsou známy.

Patův agent Gilmar Veloz nicméně informoval brazilský deník Globo o dohodě mezi oběma kluby a potvrdil, že 26letý útočník letí do Londýna, kde by měl být ve středu představen novu posilou Blues.

Na přestupu bývalé hvězdy AC Milán, která má v Corinthians smlouvu ro roku 2016, byl údajně ještě před svým vyhazovem dohodnut bývalý manažer Chelsea José Mourinho a přestože jeho nástupce Guus Hiddink přestup stornoval, souhlasil nakonec alespoň s jeho příchodem na hostování do konce sezony.

Pato by mě totiž podle zatím nepotvrzených informací zacelit mezeru po útočníkovi Loicovi Rémym, jenž údajně informoval klub o svém přání vrátit se do Newcastlu United. Kromě Rémyho přijde Chelsea zřejmě i o záložníka Ramirese, o jehož přestupu jedná s čínským klubem Jiangsu Suning.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Z jednoho zdroje jsem se dočetl, že by se mělo jednat o hostování s možnou opcí. Vzhledem k přesunu do tak odlišné ligy poměrně rozumné ze strany Chelsea. To, jestli se chytne, není vůbec jisté. Ale přál bych mu to.

Chester9

no som zvedavý či sa chytí

thornhill
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články