Zpět na » Premier League » Arséne Wenger se dohodl s Arsenalem na dvouletém prodloužení smlouvy

Premier League - Arséne Wenger se dohodl s Arsenalem na dvouletém prodloužení smlouvy

Arséne Wenger se dohodl s Arsenalem na dvouletém prodloužení smlouvy © sportinglife.com - Arsene Wenger

2

Líbilo se

24.01. - BULVÁRNÍK Arséne Wenger si zřejmě prodlouží svůj pobyt na lavičce Arsenalu, se kterým se údajně dohodl na podpisu nového dvouletého kontraktu. Wengerovi zbývá ze současné smlouvy na Emirates Stadium 18 měsíců a přestože veřejně nechce mluvit o své budoucnosti, podle zákulisních zpráv je pro něj připravena nová smlouva.

Wenger trénuje Arsenal už od roku 1996 a ještě nejméně další dva roky v čele londýnského velkoklubu zůstane. Podle deníku The Sun je již Wenger předběžně dohodnut na svém setrvání na lavičce londýnského velkoklubu, se kterým v letošní sezóně bojuje o ligový titul.

Wengerově prodloužení kontraktu nasvědčují i změny, které francouzský manažer v posledních týdnech provedl v zákulisí klubu. The Sun uvádí, že Wenger výrazně pozměnil síť skautingu, kterou připravil na další desetiletí fungování.

Steve Rowley, jenž byl téměř 20 let hlavním skautem Arsenalu, byl povýšen do role šéfa skautingu a jeho místo by měl převzít bývalý záložník Kanonýrů Steve Morrow. V posledních dnech byl s Arsenalem spojován také skaut Leicesteru Steve Walsh, jenž údajně našel Riyada Mahreze a další posily, které přispěly Leicesteru až k letošnímu senzačnímu vzestupu.

Zatím se ale zdá, že místo, které opustil Brian McDermott, jenž dostal nabídku trénovat Reading, by měl převzít někdo z klubu. Skauting v zámoří zůstává pod dohledem Španěla Francise Cagigaa, o něhož nedávno usiloval i slavný Real Madrid.

Přestože s Arsenalem byl nedávno spojen kouč Bayernu Mnichov Pep Guardiola, jenž se netají svým záměrem zamířit do Anglie, očekává se, že Wenger zůstane v klubu, se kterým získal tři ligové tituly a který si již přestavil k obrazu svému.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články