Zpět na » Premier League » Chelsea propustila stewarda, jenž na Cesca Fábregase křičel "hade"

Premier League - Chelsea propustila stewarda, jenž na Cesca Fábregase křičel "hade"

Chelsea propustila stewarda, jenž na Cesca Fábregase křičel © givemesport.com - Cesc Fabregas

0

Líbilo se

23.01. - VIDEO Chelsea s okamžitou platností propustila stewarda, jenž ve videu, které se v pátek objevilo na internetu, nadával španělskému záložníkovi Cescu Fábregasovi „hade“. Video záběry incidentu, jenž se odehrál už dříve během letošní sezóny na Stamford Bridge, obletěly sociální média a Chelsea potvrdila, že podnikla kroky proti jednomu z pořadatelů.

„Jsi had, jsi zrádce Arsenalu,“ volá stewarda na záložníka Chelsea ve videu, které se v pátek objevilo na sociálních sítích. Na incident okamžitě zareagovala Chelsea a fanouška Arsenalu pracujícího na Stamford Bridge okamžitě propustila.

Fábregas, jenž až do svého odchodu do Barcelony v roce 2011 odehrál za Arsenal 503 utkání, se v neděli vrátí na Emirates Stadium, kde jeho Chelsea čeká londýnské derby. Pro oba kluby se jedná o mimořádně důležitý zápas, protože zatímco Arsenal bojuje o titul, Chelsea dělí pouhé čtyři body od sestupového pásma.

Fábregas přestoupil do Chelsea v roce 2014 a hned během své první sezóny v klubu pomohl Blues k zisku mistrovského titulu, letos je však často kritizován za své výkony a společně s Diegem Costou byl v médiích osočen z toho, že vedl vzpouru v kabině Chelsea, která vedla až k vyhazovu manažera Josého Mourinha.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články