Zpět na » Premier League » Liverpool zahájil jednání o přestupu brazilského kanonýra Alexe Teixeiry

Premier League - Liverpool zahájil jednání o přestupu brazilského kanonýra Alexe Teixeiry

Liverpool zahájil jednání o přestupu brazilského kanonýra Alexe Teixeiry © weltfussball.de - Alex Teixeira

1

Líbilo se

21.01. - Liverpool podle informací televizní stanice Sky Sports otevřel jednání o přestupu brazilského útočníka Šachtaru Doněck Alexe Teixeiry. Teixeira v 15 utkáních letošní sezóny nastřílel už 22 gólů a Liverpool věří, že právě on dokáže vyřešit krizi v útoku, která nastala po zranění Daniela Sturridge, Divocka Origiho a Dannyho Ingse.

Delegace Liverpoolu v čele s ředitelem Ianem Ayrem už odcestovala na Floridu, kde se Šachtar momentálně připravuje na druhou polovinu letošní sezóny a navštívila jeho čtvrteční přátelské utkání proti Corinthians.

Teixeira nenastoupil kvůli menšímu zranění stehenního svalu, přestože média v Brazílii ještě nedávno informovala o vážném problému. Brazilský útočník je v letošní sezóně ve skvělé formě, v 15 ligových utkáních nasázel soupeřům 22 branek a Šachtar táhne za mistrovským titulem.

Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp věří, že právě Teixeira by mohl vyřešit útočnou krizi, kdy kvůli zranění vypadli na delší dobu ze hry Sturridge, Origi a Ings a Christiana Bentekeho trápí ztráta formy, kvůli které naposledy skončil jen na lavičce náhradníků.

Sám Teixeira věří, že přesun do jednoho z největších evropských klubů zlepší jeho renomé a dočká se také svého prvního startu za brazilskou reprezentaci.

„Šachtar Doněck není v Brazílii příliš známý a myslím si, že možná budu muset přestoupit a zaujmout ve větším klubu, abych si vybojoval místo v reprezentaci. To je můj cíl pro rok 2016,“ prohlásil nedávno Teixeira, jenž v Šachtaru působí od roku 2010.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články