Zpět na » Premier League » Arséne Wenger: Přestup Elnenyho by měl být tento týden hotový

Premier League - Arséne Wenger: Přestup Elnenyho by měl být tento týden hotový

Arséne Wenger: Přestup Elnenyho by měl být tento týden hotový © sportinglife.com - Arséne Wenger

1

Líbilo se

11.01. - Manažer Arsenalu Arséne Wenger přiznal, že je optimistický co se týče podpisu egyptského záložníka Mohameda Elnenyho, jehož přestup z Basileje by měl být tento týden dokončen. Kouč Arsenalu zároveň připustil, že fanoušky Premier League čeká jeden z nejaktivnějších přestupových lednů v historii.

Arsenal čeká další náročný týden, kdy ve středu nejprve změří síly s nevyzpytatelným Liverpoolem, načež v sobotu zajíždí na hřiště svého neoblíbeného soupeře Stoke City.

Manažer Arsenalu Arséne Wenger nicméně věří, že v utkání na Britannia Stadium už bude mít k dispozici novou posilu do zálohy Mohameda Elnenyho, 23letého štítového záložníka, jenž má už za sebou 39 reprezentačních utkání v dresu Egypta.

„Ano, očekávám příchod Mohameda (Elnenyho), věřím, že tento týden bude hotovo,“ přiznal Arséne Wenger. „Vše už by mělo být dořešeno. Bylo tu mnoho problémů s pracovním povolením, speciálními papíry a vízem, takže doufáme, že tento týden to dořešíme.“

Kanonýři momentálně vedou tabulku Premier League o dva body před Leicesterem City, Arséne Wenger ale popírá, že by měl být Arsenal považován za hlavního favorita v boji o titul, protože tento měsíc očekává v Premier League velké posilování.

„Řekl bych, že média budou mít v tomto lednovém přestupovém okně hodně dobrých zpráv. Věřím, že mnoho celků bude aktivních. Ať už se jedná o kluby na dně tabulky, jako Villa, kteří něco musí udělat, tak o ty na špici.“

„Jsem si jist, že mnoho klubů bude aktivních. Podle mě to bude jedno z nejaktivnějších lednových přestupových oken, jaké jste kdy viděli.“

Arséne Wenger zároveň potvrdil, že v utkání proti Liverpoolu bude jeho týmu chybět Alexis Sánchez, jenž se stále plně nezotavil po zranění stehna, ale věří, že bude připraven v nedělním utkání proti Stoke City.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články