Zpět na » Premier League » Bournemouth jedná o hostování Stephana El Shaarawyho

Premier League - Bournemouth jedná o hostování Stephana El Shaarawyho

Bournemouth jedná o hostování Stephana El Shaarawyho © foot-sur7.fr - Stephan El Shaarawy

1

Líbilo se

08.01. - VIDEO Bournemouth v první polovině své premiérové sezóny v Premier League dokázal, že se s ním musí počítat a po Juanovi Iturbem by mu v boji o záchranu mohl přijít pomoci i italský útočník AC Milán Stephan El Shaarawy, kterému se nepodařilo zapůsobit na hostování v Monaku.

Italský reprezentant působí v letošní sezóně na hostování ve francouzském Monaku, ale přestože skóroval v utkání Evropské ligy proti Tottenhamu Hotspur, v Ligue 1 na svůj první gól stále čeká.

Není tudíž vyloučeno, že jarní část sezóny už stráví na hostování v jiném klubu, přičemž o 23letého útočníka jeví zájem italské celky Janov, Bologna a Fiorentina a svoji nabídku už předložil i nováček Premier League Bournemouth.

El Shaarawy nastartoval svoji kariéru v Janově, než se po úspěšném hostování v Padově jako velký talent přesunul do AC Milán, nicméně jeho působení zkomplikovala častá zranění a 17násobný italský reprezentant se proto odešel rozehrát do Francie.

Pokud The Cherries se svou nabídkou uspějí, mohli by během lednového přestupového termínu získat už druhou posilu ze Serie A poté, co na hostování z AS Řím přišel Juan Iturbe.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Andr3e - 10.01. Odpovědět

Dobře oni Smajlík 1

Andr3e
Reklama
Reklama
Nejnovější články