Zpět na » Premier League » Angel Rangel přiznává: Proti United jsem simuloval. Sudí to vyhodnotil správně

Premier League - Angel Rangel přiznává: Proti United jsem simuloval. Sudí to vyhodnotil správně

Článek
Angel Rangel přiznává: Proti United jsem simuloval. Sudí to vyhodnotil správně © zimbio.com - Angel Rangel a jeho nasimulovaný pád

2

04.01. - VIDEO Manchester United doma porazil Swansea 2:1, a ukončil tak osmizápasovou sérii bez výhry. Rudí ďáblové vedli po zásahu Martiala. Swans vyrovnali v 70. minutě, ale mohli skórovat i o něco dříve. V 64. minutě se pokusil získat pokutový kop Angel Rangel. Jenomže jeho nasimulovaný pád sudí Moss odhalil a dal mu žlutou kartu. Rangel přiznal, že to bylo správné rozhodnutí.

V 63. minutě vystřelil André Ayew hlavou do břevna, míč se odrazil k Rangelovi, který se pak snažil vynutit si pokutový kop po souboji s Darmianem. Fanoušci Swansea si žádali penaltu, ale hlavní rozhodčí Moss jeho úmysl odhalil a odměnil jej za nefilmovaný pád žlutou kartou.

Inkriminovaná situace v čase 2:00

Rudí ďáblové vyhráli 2:1, když vedli po gólu Martiala, poté srovnal Sigurdsson, ale poslední slovo měl domácí kapitán Wayne Rooney, jenž skvělou patičkou rozhodl o třech bodech pro domácí United.

Angel Rangel po utkání přiznal, že po jeho pádu se penalta pískat neměla a sudí Moss celou situaci vyřešil zcela správně.

„Během minulého týdne jsem byl v souboji s McManamanem. Zlobil jsem se, protože on filmoval. Teď jsem simuloval já. Šlo o simulování, takže správně následovala žlutá karta.“

„Darmian se mě sice dotkl, ale podle mě to nebyla penalta. Rozhodčího jsem za jeho rozhodnutí pochválil. Nebyl to takový kontakt, abych musel upadnout. Ztratil jsem rovnováhu a myslel jsem si, že by to nemuselo vypadat jako filmování. Když jsem padal, říkal jsem si: Zkusím to. Byl to risk.“

Více informací o Manchester United naleznete zde.