Zpět na » Premier League » Bony je frustrován tím, že proti Arsenalu nehrál od začátku

Premier League - Bony je frustrován tím, že proti Arsenalu nehrál od začátku

Bony je frustrován tím, že proti Arsenalu nehrál od začátku © manchestereveningnews.co.uk - Bony je zklamán, že proti Arsenalu nehrál v základní sestavě

0

23.12. - Bývalý sparťanský útočník Wilfried Bony má v Manchesteru City velmi těžkou konkurenci. Proti Arsenalu naskočil až v 63. minutě, kdy střídal Sergia Agüera. Argentinský útočník vracející se po zranění nebyl připraven na celých 90 minut, přesto dostal před Bonym přednost. Útočníky z Pobřeží Slonoviny se to příliš nelíbí, věřil, že si Manuel Pellegrini vybere jeho.

V této sezóně Premier League zatím Wilfried Bony nastoupil osmkrát v základní sestavě a šestkrát jako střídající hráč. Odehrál dosud 698 minut a připsal si tři góly a dvě asistence. Po odchodu Edina Džeka je jeho hlavním konkurentem na hrotu útoku největší hvězda Citizens - Sergio Agüero.

Argentinec je však často zraněný. I přesto, že nějakou dobu nehrál a nebyl připraven na to, aby odehrál celých 90 minut, dostal v důležitém zápase proti Arsenalu před Bonym přednost. Africký útočník šel na hřiště až v 63. minutě, kdy už Manchester City prohrával 2:0. Ani on ale prohru neodvrátil.

Po utkání uvedl, že je z toho frustrovaný a zklamaný. Počítal s tím, že bude hrát od začátku.

„Jsem zklamaný, že jsem nebyl na hřišti od první minuty.“

„Nejsem trenér. Manažer dělá to, co si myslí, že je nejlepší pro tým. Každý, kdo je na lavičce, chce hrát. Musí vybrat jedenáct hráčů. Ale myslím si, že si zasloužím hrát od začátku.“

„Agüero se vracel po zranění. Pár týdnů nehrál. Mám pocit, že o tomto budu ještě s trenérem mluvit.“

„Budu nadále tvrdě pracovat a budu připraven. Pak bude záležet na tom, koho manažer zvolí do základní jedenáctky.“

„Když jsem přišel na hřiště, ze všech sil jsem se snažil skórovat, nebo alespoň přihrát na gól. Chtěl jsem co nejvíce pomoci týmu k vítězství.“

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.