Zpět na » Premier League » Mourinhova pozice v ohrožení? Chelsea svolala zasedání

Premier League - Mourinhova pozice v ohrožení? Chelsea svolala zasedání

Mourinhova pozice v ohrožení? Chelsea svolala zasedání © sportinglife.com - José Mourinho

1

Líbilo se

16.12. - Budoucnost manažera Josého Mourinha byla znovu předmětem jednání na schůzce vedení londýnského klubu, krátce po pondělní prohře Chelsea 1:2 s Leicesterem City. Protože ale nebylo na středu svoláno další mimořádné zasedání, má se za to, že portugalský manažer bude na Stamford Bridge pokračovat.

Chelsea si pondělní prohrou 1:2 s Leicesterem znovu hodně zavařila, po 16 odehraných kolech ji totiž pouhý jeden bod dělí od sestupového pásma a fanoušci stále marně čekají na nějaké razantnější zlepšení od klubu, jenž v minulé sezóně získal ligový titul.

Porážka s Leicesterem byla pro Chelsea už devátou prohrou v letošní sezóně a ihned po zápase proto bylo svoláno zasedání, kterého se účastnili členové vedení Bruce Buck, Eugene Tenenbaum, Marina Granovskaja a Michael Emenalo.

Po diskuzi s majitelem Chelsea Romanem Abramovičem ale údajně žádné rozhodnutí nepadlo a José Mourinho proto dostal důvěru i pro následující zápasy. Jednání o budoucnosti Josého Mourinha bylo přitom už několikáté od začátku října, kdy Blues podlehli 3:1 Southamptonu.

Hráči Chelsea dostali po porážce s vedoucím týmem tabulky Premier League v úterý den volna, ve středu se ale celý tým vrátil na tréninkové hřiště a na celém týmu prý byla vidět skleslá nálada po pádu na 16 místo tabulky Premier League.

Chelsea přitom v loňské sezóně famózním způsobem vybojovala už svůj třetí ligový titul, když předchozí dva získala pod vedením Josého Mourinha už během jeho prvního působení na Stamford Bridge, letos se ale ten stejný tým od začátku sezóny herně i výsledkově trápí.

Po nedávných prohrách s Bournemouthem a Leicesterem se však znovu hodně probíral vyhazov Josého Mourinha, jehož pozici zřejmě zachránilo jen úspěšné vystoupení v Lize mistrů, kde Chelsea postoupila ze skupinové fáze.

Ve středu se navíc objevily zprávy, podle kterých by Chelsea v případě propuštění musela Josému Mourinhovi vyplatit 40 milionů liber. Portugalský manažer totiž na konci minulé sezóny podepsal na Stamford Bridge novou čtyřletou smlouvu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články