Zpět na » Premier League » Arsenalu může Coquelin, jenž je pro něj klíčový, scházet až 4 měsíce

Premier League - Arsenalu může Coquelin, jenž je pro něj klíčový, scházet až 4 měsíce

Arsenalu může Coquelin, jenž je pro něj klíčový, scházet až 4 měsíce © skysports.com, fotbalportal.cz - Francis Coquelin bude zřejmě Arsenalu scházet delší dobu

2

Líbilo se

23.11. - Kanonýři o víkendu nejenže ztratili všechny body, když prohráli na půdě West Bromwiche Albion 2:1, ale také přišli o další dva zraněné hráče. Arteta má svalové problémy, daleko citelnější je ztráta hráče, kterého španělský záložník nahradil. Francis Coquelin, který odehrál všechny dosavadní ligové zápasy v základní sestavě, má problémy s kolenem a může svému týmu chybět až čtvrt roku.

Arsenal prožil proti West Bromwichi opravdu nepovedený zápas. Hosté sice vedli po gólu Oliviera Girouda, ale v 35. minutě vyrovnal Morrison a o 5 minut později si vstřelil vlastní gól Arteta. V 84. minutě pak navíc Cazorla neproměnil pokutový kop, a Gunners tak prohráli 2:1. Navíc přišli o dva zraněné hráče. Marodka se tak opět rozrůstá. Mikel Arteta naskočil do hry ve 14. minutě, kdy nahradil zraněného Coquelina, ale už po 4 minutách druhé půle musel kvůli svalovým problémům také střídat. Francouzský záložník Francis Coquelin má problémy s kolenem.

Pro Arsenal by to byla velmi citelná ztráta. Coquelin je pro Arséna Wengera naprosto klíčovým hráčem, vždyť v každém letošním ligovém zápase naskočil od první minuty. Čtyřiadvacetiletý záložník podle zatím nepotvrzených zpráv může svému celku scházet až 4 měsíce.

Arsenal už opět, tradičně, naplňuje marodku. Seznam zraněných čítá: Wilshera, Rosického, Ramseyho, Welbecka, Walcotta, Oxlade-Chamberlaina a nově Artetu a Coquelina. Vesměs tedy hráči do záložní řady.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, news.arseblog.com, theguardian.com, football365.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 23.11. Odpovědět

Jestli je to pravda tak Arsenal nemá typologicky podobného hráče jako on, Arsenal bude v prdeli

Srnek
myso - 23.11. Odpovědět

A je to tu opět, s naší širokou lavičkou se můžeme i s bojem o titul rozloučit už teď....

myso
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články