Zpět na » Premier League » Zlatan Ibrahimovič o přestupu do Premier League: Asi je už pozdě

Premier League - Zlatan Ibrahimovič o přestupu do Premier League: Asi je už pozdě

Zlatan Ibrahimovič o přestupu do Premier League: Asi je už pozdě © playingfor90.com - Zlatan Ibrahimovič

0

Líbilo se

20.11. - NEPŘEHLÉDNĚTE Zlatan Ibrahimovič je známý fotbalový cestovatel. Za svou profesionální kariéru vystřídal už sedm různých klubů. Pokud by měl současný hráč Paris Saint-Germain opět vyměnit působiště, spousta fanoušků by doufala, že zamíří do Anglie. Premier League totiž zatím ještě nehrál.

Poté, co se Švédsko kvalifikovalo na Euro 2016 po výhře nad Dánskem, Zlatan připustil, že na Premier League je už pravděpodobně příliš starý. Ale na evropském šampionátu se chystá předvést velké věci.

Zlatan řekl: "Myslím si, že je příliš pozdě na to přestoupit do Anglie. Jsem v PSG šťastný. Do konce sezóny je šest měsíců a co bude poté, to se uvidí. Užívám si každou chvíli na hřišti. Hraji na špičkové úrovni a nic jiného zatím neřeším. Nevím, kde ukončím kariéru. Počkejme a uvidíme."

Ibrahimovič po neúspěšném boji o postup na Mistrovství světa prohlásil, že šampionát bez jeho účasti se nevyplatí sledovat. Nyní právě on povede Švédsko do boje na Euru ve Francii.

"Pro každého a i pro mě osobně to bude úžasné. Moc se na to těším. Pravděpodobně to bude můj poslední turnaj za národní tým. Já jsem teď velmi šťastný, že se nám podařilo postoupit, protože mnoho lidí říkalo, že Dánsko porazit nedokážeme. Nyní jsme spokojení."

Kam dál?

Jan Bystřický / thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články