Zpět na » Premier League » Beckham si na Old Traffordu zahrál se synem

Premier League - Beckham si na Old Traffordu zahrál se synem

Beckham si na Old Traffordu zahrál se synem © mirror.co.uk - David Beckham se synem

2

Líbilo se

16.11. - Bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham se vrátil na Old Trafford a na zaplněném stadionu Manchesteru United si zahrál se svým nejstarším synem Brooklynem. Jako kapitán dovedl Beckham výběr Británie a Irska k vítězství nad zbytkem světa 3:1 v sobotním exhibičním zápase, jehož výtěžek získal dětský fond UNICEF.

Čtyřicetiletý bývalý záložník Manchesteru a Realu Madrid v 75. minutě opustil hřiště a místo něj nastoupil za nadšených ovací diváků Brooklyn, s otcovým číslem 7 na dresu. Beckham si ale v závěru utkání s šestnáctiletým potomkem také zahrál, když si o střídání řekl Sol Campbell.

"Nebylo to v plánu, ale Sol chtěl dolů. Zahrát si s Brooklynem byla výjimečná věc. Pořád mám v paměti, jak jsme vyhráli titul a já tu chodil s Brooklynem, když mu byl rok a půl," uvedl Beckham, který si zahrál zápas poprvé od předloňského konce kariéry.

Britský a irský výběr vedl někdejší kouč Manchesteru Alex Ferguson, na lavičce týmu světa byl Carlo Ancelotti. Kapitánem zbytku světa měl být Zinédine Zidane, který však stejně jako další bývalý francouzský reprezentant Patrick Vieira po pátečních teroristických útocích v Paříži cestu do Manchesteru zrušil.

"Naprosto chápu, proč se Zizou rozhodl nehrát. Coby Francouze ho velmi zasáhlo to, co se stalo. Je to strašné, co jsme viděli, ale bohužel se to děje po celém světě," řekl Beckham, jenž strávil své poslední angažmá v Paris St. Germain.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Beckham ve 40 po dvou letech co opustil profesionalni fotbal centruje lepe nez Mata, Rooney, Carrick, Young a cely zbytek tymu. Zase klasika centr Beckhama a gol Scholese.

BeckhamKakaZidane

A to jsem četl keců od různých přispěvatelů jak Beckham uměl jen kopat přímáky jinak nic. :) A přitom kdo tomu rozumí ví, že on uměl luxusně nahrávat co se týká jak načasování tak přesnosti.

CantonaErik
Reklama
Reklama
Nejnovější články