Zpět na » Premier League » Mourinhova kritika může mít na některé hráče špatný vliv, myslí si Filipe Luis

Premier League - Mourinhova kritika může mít na některé hráče špatný vliv, myslí si Filipe Luis

Mourinhova kritika může mít na některé hráče špatný vliv, myslí si Filipe Luis © zimbio.com - José Mourinho

1

Líbilo se

14.11. - Bývalý obránce Chelsea Filipe Luis si myslí, že komentáře manažera Josého Mourinha v médiích mohou mít na některé hráče škodlivý vliv. Mourinho, jehož tým prožívá nejhorší start do sezóny za posledních 37 let, v posledních týdnech veřejně kritizoval několik hráčů svého mužstva, včetně Edena Hazarda a Nemanji Matiče.

Filipe Luis přišel do Chelsea minulé léto za 18 milionů liber z Atlétika Madrid, na Stamford Bridge se ale nikterak výrazně neprosadil a po konci sezóny se vrátil do španělského klubu.

Přestože je podle brazilského reprezentanta Mourinhův přístup ke kritice hráčů normální, připouští, že jeho chování může na některé členy týmu špatný vliv.

„Mourinho má svůj způsob, jak mluvit s tiskem, zvláště když jeho tým prohraje, což může mít pro některé hráče škodlivý účinek. Někteří hráči mohou z kritiky těžit, ale jiní ne,“ svěřil se Filipe Luis.

„Někdy má pravdu, ale někdy ne. Někdy si lidé myslí, že co říká, je absurdní, ale jindy s ním souhlasí. Je to jeho způsob, jakým pracuje a podle mě je normální.“

Filipe Luis odehrál během svého působení na Stamford Bridge pouhých devět utkání jako hráč základní sestavy a s týmem na konci sezóny oslavil ligový titul i triumf v Capital One Cupu.

Přestože nyní třicetiletý obránce považuje své působení v Chelsea za úspěšné, domnívá se, že Mourinhovo rozhodnutí nenasadit jej v úvodním zápase nové sezóny proti Burnley bylo rozhodujícím faktorem, proč se v Premier League neprosadil.

„Neměl jsem šanci zahrát si v prvním zápase ligové sezóny, ale právě možnost zahrát si první zápas v novém klubu je pro hráče klíčová. Vše to ztížilo.“

„Přesto považuji své působení v Chelsea za osobní úspěch,“ dodal Luis. „Za jeden rok jsem vyhrál dva tituly a z toho jeden byl v Premier League. Doma mám trofej, kterou moc lidí nemá, z možná nejkonkurenceschopnější ligy na světě.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články