Zpět na » Premier League » Čech podržel Chelsea, ale nevyhrál

Premier League - Čech podržel Chelsea, ale nevyhrál

0

23.04. - S dnešním pondělím přichází i tradiční rubrika Fotbalportalu.cz Česká stopa, která se zabývá výkony českých fotbalistů v Premier League. Tentokrát ovšem nemůžeme na své krajany pět ódy, neboť až na Petra Čecha se nikdo z našinců ve 35. kole výrazněji neprosadil.

Chelsea s vědomím toho, že vedoucí celek tabulky Manchester United ztratil doma body po remíze 1:1 s Middlesbrough, mohla náskok Red Devils snížit, ale herní představení Blues v zápase s Newcastlem bylo opačné než se mohlo očekávat. Nebyli to Londýňané nýbrž domácí, kteří tahali za kratší konec a nebýt Čecha, utkání by jistě bezbrankovou remízou neskončilo. Reprezentační jednička se v prvním poločase spíše nudila, jenže v tom druhém musela ukázat to nejlepší ze svého umění hlavně proti šanci Dyera, kterému znemožnila skórovat po téměř dokonalém vykrytí úhlu. Další možnost vyškrábl náš brankář z hlavy Sibierskimu, když obětavým skokem odehrál míč do bezpečí. Modří v závěru trochu přidali, ale na vítězný gól již bylo pozdě a nepodařeného odpoledne se neradoval ani Petr Čech.
Petr Čech (Chelsea):
Hodnocení podle Skysports.com: 6 z 10 možných, 4. nejlepší známka z hodnocených hráčů Chelsea