Zpět na » Premier League » Falcao věří, že se v Chelsea vše v dobré obrátí

Premier League - Falcao věří, že se v Chelsea vše v dobré obrátí

Falcao věří, že se v Chelsea vše v dobré obrátí © zimbio.com - Radamel Falcao

3

06.10. - Pro Radamela Falcaa je nejspíš anglická Premier League zapovězená. Loni zklamal v Manchesteru United, letos nezáří ani na hostování v Chelsea. Zatím vstřelil jediný gól a při ligovém zápase byl pouze jedinkrát v základní sestavě. Navíc, celá Chelsea se trápí. Kolumbijský útočník však věří, že se vše zlomí a situace se změní.

Když Radamel Falcao přicházel na hostování do Chelsea, José Mourinho tvrdil, že v něm dokáže znovu probudit onu gólovou šelmu, která kosila obrany v Portugalsku, ve Španělsku i ve Francii. Jenomže El Tigre, jak se Kolumbijci přezdívá, zatím nadále „spí“. Trefil se jen jednou, a to ještě v utkání proti Crystal Palace, které Blues prohráli 1:2. V Premier League nastřádal dosud jen 192 minut, pouze jednou nastoupil od úvodní minuty.

Chelsea je v tabulce až na šestnáctém místě a zažívá krutě nepovedený vstup do sezóny. Falcao nyní odcestoval na sraz kolumbijské reprezentace, kterou čekají kvalifikační duely proti Peru a Uruguayi. Útočník Chelsea věří, že se po návratu situace na Stamford Bridge zlepší a vše půjde tím správným směrem.

„Já jsem v pořádku. Zlepšuji se a každý den se cítím lépe.“

„Víme, že výsledky Chelsea nejsou nejlepší, ale je v našich silách vše obrátit na tu správnou cestu a zvrátit tuto situaci.“

Vzhledem k malému hernímu vytížení může být ovlivněna i Falcaova forma v reprezentaci. Jeho spoluhráč a brankář Arsenalu David Ospina však žádné obavy nemá. Falcaovi věří.