Zpět na » Premier League » Prezident Fenerbahçe: Robin van Persie už je naším hráčem

Premier League - Prezident Fenerbahçe: Robin van Persie už je naším hráčem

Prezident Fenerbahçe: Robin van Persie už je naším hráčem © my-blog-talk.blogspot.com, article.wn.com, fotbalportal.cz - Robin van Persie už je hráčem Fenerbahçe

2

Líbilo se

11.07. - Do turecké ligy míří další velké jméno. Fenerbahce už zdárně dotáhlo přestup Robina van Persieho, a získalo tak po Nanim dalšího hráče ze slavného Manchesteru United. Vše potvrdil i prezident tureckého celku, který v uplynulé sezóně vybojoval v lize 2. místo a těší se na 3. předkolo Ligy mistrů, i proto mocně posiluje.

Dokonáno jest. To, co bylo v posledních dnech avizováno, se stalo skutkem. Robin van Persie už je podle tureckých médií i zpráv od vedení klubu nejnovější posilou tureckého Fenerbahçe. Připojí se tak ke svému bývalému spoluhráči z Manchesteru United - k Nanimu.

nanV Istanbulu se Robin van Persie setká i s Nanim (zdroj:footmania.forumfratuit.be)

Prezident Fenerbahçe Aziz Yildrim uvedl, že jednání byla dotažena během pátku. Nizozemský reprezentant by měl dorazit do Istanbulu soukromým letadlem v neděli vpodvečer.

„Pracovali jsme velmi tvrdě, až do půlnoci. Obdrželi jsme 5 faxů, 6 faxů jsme odeslali. Konečně je vše hotovo a dořešeno.“

„Přestup Robina van Persieho je tedy zdárně dotažen, a k týmu Fenerbahçe se tak připojí další hvězda.“

Robin van Persie prošel první částí lékařské prohlídky už ve čtvrtek v Anglii. Podle všeho podepsal smlouvu na 4 roky. Jednatřicetiletý útočník odchází z Manchesteru po třech letech. Hned v první sezóně na Old Trafford slavil mistrovský titul a získal také cenu pro nejlepšího střelce Premier League. Následující 2 ročníky už však pro něj až tak úspěšné nebyly.

Ve Fenerbahçe se Robin van Persie setká s dalšími hvězdnými hráči. Oficiálními letními posilami jsou také Nani a Brazilec Diego. Prokouše se istanbulský celek s těmito akvizicemi až do základní skupiny Ligy mistrů?

diegoDiego - další hvězdná posila (zdroj: skysports.com)

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cmoud - 12.07. Odpovědět

No to už by bylo lepší, kdyby United v LM vyřadili Chelsea. To by jste se všichni, co jim fandíte, kousli vzteky do prdele Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

cmoud
Backo - 12.07. Odpovědět

Mohli by sa stretnúť v LM s United a vyradiť ich Smajlík 9

Backo
cmoud - 11.07. Odpovědět

Naniho je škoda ... Smajlík 14

cmoud
balmain - 11.07. Odpovědět

hodně štestí Smajlík 1 !

balmain
Reklama
Reklama
Nejnovější články