Zpět na » Premier League » Fenerbahce věří v příchod van Persieho, United čekají na nového útočníka

Premier League - Fenerbahce věří v příchod van Persieho, United čekají na nového útočníka

Fenerbahce věří v příchod van Persieho, United čekají na nového útočníka © zimbio.com - Robin van Persie věří v úspěch

1

Líbilo se

08.07. - Fenerbahce stále pevně věří v příchod útočníka Robina van Persieho z Manchesteru United a ředitel tureckého klubu Giuliano Terraneo už odcestoval do Londýna, kde bude chtít vyjednat přestup nizozemského útočníka, kterému na Old Trafford zbývá roční smlouva.

Turecké Fenerbahce tento týden podepsalo smlouvu s křídelním záložníkem Manchesteru United Nanim, kterého by mohl následovat jeho bývalý spoluhráč Robin van Persie, jemuž příští rok vyprší na Old Trafford smlouva.

Van Persie je sice po celé léto spojován s odchodem z Manchesteru United, ten ale zatím s prodejem nizozemského reprezentanta otálí, jelikož ještě nepřivedl očekávanou posilu do útoku.

Klub z Old Trafford se po nevydařené sezóně rozhodl nevyužít klauzule ve smlouvě o hostování Radamela Falcaa a navrátilec z hostování v Realu Madrid Javier Hernández utrpěl během reprezentačního utkání za Mexiko zlomeninu klíční kosti, která ho ze hry může vyřadit na delší dobu.

Manažer Louis van Gaal tak na startu předsezónního soustředění měl z útočníků kromě van Persieho k dispozici jen Waynea Rooneyho a mladého Jamese Wilsona, odchod bývalého hráče Arsenalu by proto mohl být velkým problémem.

Fenerbahce se nicméně rozhodlo dát věci do pohybu a ředitel tureckého celku Giuliano Terraneo osobně odcestuje do Londýna, kde má naplánovanou schůzku s představiteli Manchesteru United a rád by našel dohodu mezi oběma stranami.

Přestup do Fenerbahce doporučuje van Persiemu také nejnovější posila tureckého klubu Nani: „Neměl jsem ještě možnost mluvit s Robinem van Persiem, ale jsem si jist, že když přijde do Fenerbahce, bude tu velice úspěšný.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já nevím asi bych ho nepouštěl zas tolik útočníků nemáme

CantonaErik
DeviI - 08.07. Odpovědět

Smajlík 4 To zase budou fámy!

DeviI
Reklama
Reklama
Nejnovější články