Zpět na » Premier League » Wenger zřejmě Podolského k setrvání nepřiměl

Premier League - Wenger zřejmě Podolského k setrvání nepřiměl

Wenger zřejmě Podolského k setrvání nepřiměl © caughtoffside.com, express.co.uk - Wenger nemíní Podolskiho prodat

3

Líbilo se

02.07. - Arséne Wenger zřejmě neudrží Lukase Podolského. Ten s ním sice vedl jednání o setrvání v Arsenalu, ale to nakonec bude nejspíš neúspěšné. Podolski by měl přestoupit do Galatasaraye.

Agent německého útočníka Nassim Touihri řekl, že se Wenger pokoušel přemluvit Podolského k setrvání v Arsenalu. "Měli jsme s Wengerem výborné jednání. Chtěl ho udržet, ale nedokázal zaručit, že Lukas bude hrát pravidelně a v základní sestavě," řekl Touihri.

A Podolski tak zřejmě Arsenal opustí, v nejbližších hodinách by měl přestoupit do tureckého Galatasaraye. Přitom ještě v polovině června vedení tureckého klubu tvrdilo, že o Podolského nestojí. "Nepotřebujeme takové typy hráčů," sdělil trenér Hamza Hamzaoglu.

Jenže Touihri potvrdil, že se přestup uskuteční. "Wenger nemohl nic slíbit a proto jsme se dohodli na přestupu," dodal agent.

Přestup jistě udělá radost německému reprezentačnímu trenérovi Joachimu Löwovi, který nedávno řekl, že si přeje větší vytížení již třicetiletého forvarda. "Chci,aby Lukas odehrál minimálně 30 až 40 utkání." Podolski by měl brzy podstoupit zdravotní prohlídku a následně podepsat čtyřletou smlouvu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články