Zpět na » Premier League » Petr Čech je blízko k přestupu do Arsenalu

Premier League - Petr Čech je blízko k přestupu do Arsenalu

Petr Čech je blízko k přestupu do Arsenalu © zimbio.com - brankář londýnské Chelsea Petr Čech

1

Líbilo se

22.06. - Přestup Petra Čecha do Arsenalu nabírá stále výraznějších obrysů. Podle informací se český gólman s vedením Kanonýrů již dohodl na podmínkách a nyní pouze zbývá, aby oba kluby dosáhly vzájemné dohody. Což by ovšem neměl být problém.

Třiatřicetiletá brankařská jednička české reprezentace se již dohodla s Arsenalem na podmínkách, za jakých do tohoto klubu přestoupí. Zbývá tak jen vyřešit poplatek za přestup, jehož výši ani jeden z klubů nezveřejnil.

Nicméně Chelsea nechce gólmanovi, který na Stamford Bridge strávil více jak deset let, dělat žádné potíže a proto se v přestupových jednáních neočekávají žádné komplikace. Čech je tak vděčný majiteli klubu Romanu Abramovičovi, že mu povolí přestoupit do jakéhokoliv mužstva, které si zvolí. A to i do toho, který je pro Blues přímým konkurentem.

Čech se pro odchod z Chelsea rozhodl poté, co strávil téměř celou minulou sezónu pouze na lavičce. A i když by byl José Mourinho radši, kdyby český reprezentant zamířil do francouzského PSG, tak jako nejreálnější možnost se v této chvíli jeví právě Arsenal.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Josef Hladík / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Zajímalo kolik modrejch honibrku od ted přesedla na arsenal,,,hrdí fans Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Passion - 22.06. Odpovědět

Asi tolik kolik jich presedlalo kdyz sel CR do realu ;)

Passion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články