Zpět na » Premier League » Rosický vstřelil druhý gól v Premier League

Premier League - Rosický vstřelil druhý gól v Premier League

0

16.04. - Je pondělí a tudíž i čas na tradiční rubriku Fotbalportal.cz Česká stopa, která se zabývá výkony našich fotbalistů v anglické nejvyšší fotbalové soutěži. I o tomto víkendu byli Češi vidět.

Vzhledem k odložení utkání Chelsea – Manchester United byl souboj Arsenalu s Boltonem považován za šlágr tohoto víkendu, protože vítěz sobotního klání bral čtvrtou příčku tabulky. Trenér Kanonýrů Arsene Wenger po jednozápasové absenci zapříčiněné lehčí virózou nasadil opět do hry Tomáše Rosického. „Rosa“ operoval tradičně v záložní řadě a odehrál možná životní zápas na Britských ostrovech. Kapitána národního týmu bylo doslova plné hřiště. Snažil se vytvářet hru, často se zapojoval do kombinace a spoluhráče zásoboval přesnými přihrávkami. A co je dost možná nejdůležitější po půlhodině hry vyrovnal svým druhým gólem v Premier League na 1:1, když potrestal zaváhání Hunta a zblízka zařídil srovnání skóre. Výkon bývalého Sparťana byl naprosto vynikající a i v druhé půli se diváci nemohli vynadívat na jeho umění. Rosický nakonec odehrál celé utkání a několik britských médii včetně Skysports.com ho zařadilo do sestavy kola. Arsenal vyhrál po rozhodující brance Fabregase 2:1.