Zpět na » Premier League » Galatasaray se přidávají k zájemcům o Van Persieho

Premier League - Galatasaray se přidávají k zájemcům o Van Persieho

Galatasaray se přidávají k zájemcům o Van Persieho © goal.com - Robin van Persie

1

Líbilo se

18.06. - Budoucnost holandského snajpra Robina van Persieho je v Manchesteru United zahalena tajemstvím. Manažer Lous van Gaal uvažuje nad tím, že by na Old Trafford přivedl jiné muže do útoku a o fotbalistu, jemuž zbývá rok smlouvy, se zajímá řada evropských klubů. Naposledy turecký Galatasaray.

Jedenatřicetiletý nizozemský útočník Robin van Persie působí v dresu United už tři roky, nicméně ten poslední byl z hlediska čísel jednoznačně nejslabší. Částečně i vinou zranění kotníku, kvůli němuž vynechal téměř dva měsíce a nastřílel pouhých deset branek ve 27 zápasech Premier League.

Snad i proto si Van Gaal pohrává s myšlenkou zbavit se útočníka, což samozřejmě aktivovalo zájem hned několika nápadníků, mezi nimiž figurovali zejména Juventus, jehož řady opustí Tévez, nebo římské Lazio, které pro změnu zbrojí na svoji účast v Evropě.

Poslední, kdo se zmínil o tom, že by Van Persieho chtěl mít v kádru, byl ale kouč tureckého mistra Galatasaray Istanbul Hamza Hamzaoglu.

„Máme zájem nakupovat hráče, kteří jednak zvednou úroveň kádru a společně s tím také uspokojí naše fanoušky,“ uvedl Hamzaoglu.

„Žádný trenér na světě neřekne ,ne´ když se ho zeptáte na Van Persieho. Jenže zase nemůžeme překročit naše finanční možnosti. Takže doufáme, že se s ním domluvíme.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cmoud - 19.06. Odpovědět

Thornhill - Jakej vděk ?!? To si ho tam máme nechat na semeno ??? Nedaří se, tak mazej ! Díky za vše, ale potřebujeme dravce a ne chcíplotinu !

cmoud

Pryč sním co nejdříve !

AVSuvorov

to je vďaka. pred dvoma rokmi vám vyhral titul

thornhill
Avp - 19.06. Odpovědět

A to bylo asi tak vse, co za svou karieru dokazal.

Avp
cmoud - 18.06. Odpovědět

No zrovna Persieho bych už snajprem nenazýval ...

cmoud
Reklama
Reklama
Nejnovější články