Zpět na » Premier League » Frank Lampard zakončil své působení v Anglii gólem. Při loučení cítil smutek, ale i hrdost

Premier League - Frank Lampard zakončil své působení v Anglii gólem. Při loučení cítil smutek, ale i hrdost

Frank Lampard zakončil své působení v Anglii gólem. Při loučení cítil smutek, ale i hrdost © independent.co.uk - Frank Lampard se loučí s příznivci Manchesteru City

1

Líbilo se

25.05. - Letošní sezóna nabídla v Premier League loučení řady hvězd. Steven Gerrard odehrál svůj poslední zápas v Liverpoolu, Petr Čech zřejmě v Chelsea a Frank Lampard v Manchesteru City. A zrovna Frankie se rozloučil ve velkém stylu, neboť se jedním gólem podílel na výhře 2:0.

Po utkání Lampard přiznal, že jeho pocity střídaly vlny smutku a hrdosti. Přeci jen v Premier League strávil dlouhých 20 let, během kterých zde odehrál 609 zápasů, v nichž nastřílel 177 gólů. Za toto období své služby věnoval klubům West Hamu, Chelsea a nyní i Manchesteru City. Následně nezbývá dodat, že nějaký čas na začátku své kariéry strávil také na hostování ve Swansea.

„Je to pro mě zvláštní den. Pociťuji směs smutku a hrdosti, která však převládá. A to díky tomu, že jsem prožil tuto skvělou kariéru s velkými kluby. Měl jsem fantastické příležitosti vyhrát řadu titulů a to zejména v Chelsea kde jsem strávil značnou část své kariéry.“

„Jsem štastný člověk. Není totiž příliš lidí, kteří dostanou příležitost hrát tak dlouho v klubu jako je Chelsea a pak navíc ještě přijít na nějaký čas sem,“ řekl Frank Lampard po svém posledním zápase v anglické nejvyšší soutěži.

Lampard se nyní může začít připravovat na americkou soutěž MLS, kde posílí New York City. Z Anglie odchází jako vítěz všech možných trofejí, které šlo získat. A to nejen na domácí scéně, ale také na té evropské.

„Když jsem byl malý kluk, tak jsem si přál hrát Premier League za můj klub West Ham United. Nenapadlo by mě, že následně půjdu do Chelsea, se kterou všechno vyhraju, a na konci mé kariéry ještě strávím nějaký čas zde (v Manchesteru), kde mi také bylo potěšením hrát,“ dodal Lampard.

Kam dál?

Josef Hladík / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
UMBR0 - 26.05. Odpovědět

Lampard skvělej fotbalista - legenda Man City! Smajlík 18 Smajlík 6

UMBR0
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články