Zpět na » Premier League » Podolski: Vrátím se do Arsenalu a stanu se jeho oporou

Premier League - Podolski: Vrátím se do Arsenalu a stanu se jeho oporou

Podolski: Vrátím se do Arsenalu a stanu se jeho oporou © zimbio.com - Lukas Podolski drtivou většinu zápasů stráví na lavičce

2

Líbilo se

21.04. - Hodně zajímavé a odvážné plány má Lukas Podolski. Hráč, který se nyní trápí v italském Interu Milán, patří londýnskému Arsenalu. A protože Nerazzurri nehodlají hráče koupit nastálo, bude se Podolski opět stěhovat. Tuto variantu ale vítá a dokonce věří, že se u Gunners prosadí.

Polský rodák Lukas Podolski přestoupil do Interu Milán v rámci zimního přestupového období, protože vedení chtělo získat někoik hráčů, kteří by zvedli výkony týmu a vyvedli Nerazzurri ze současné krize. Podolski měl být jedním z hlavních opěrných bodů nového Interu Milán, ale to se mu příliš nedaří. Sám hráč patří londýnskému Arsenalu, do kterého by se ale měl podle všeho vrátit.

Podolski nevstřelil ještě ani jednu branku za svlj nový celek a herního času dostává taktéž stále méně a méně. To má za následek jeho nespokojenost a neustálené výkony. Někdejší německý reprezentant původně chtěl v Miláně setrvat dlouho, ale nyní je i jemu jasné, že i po sezoně opět bude balit kufry. V rozhovoru pro Sportsmail ale Podolski věří nejen v to, že se vrátí ke Gunners, ale rovnou také v to, že se z něj stane opět hráč základní sestavy!

"Myslím, že až se vrátím do Arsenalu, dostanu dostatek šancí hrát v základu. Mám stále ještě rok ve smlouvě, takže uvidíme, co se stane. V Arsenalu jsem zažil dvě skvělé sezony a dával jsem hodně branek. Opravdu jsem si to užíval. Třetí rok se ale něco pokazilo a mně už to tak dobře nešlo."

"Nicméně, ve fotbale se to občas někdy stává. V této sezoně jsem se rozhodl změnit týmy, abych něco nového zažil a poznal. Teď vím, že jsem připraven nastoupit zase za Arsenal a odevzdat mu maximum," dodal německý střelec. Prosadí se u Gunners lépe než v prvním případě?

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JazzCat - 21.04. Odpovědět

To je vždycky dobré vědět.

JazzCat

Pokouřil bys i mě ? Smajlík 1

Bal-lack

Tebe ne ale COKO jo!

vladcevesmira1

budeš leda krýt Rosickému záda!

Vincent12

Byl bych zato rád protože je to pohodář ale nevěřím že se stane oporou

Gooners4ever
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články