Zpět na » Premier League » Pellegrini má svého nástupce: mohl by jím být Patrick Vieira

Premier League - Pellegrini má svého nástupce: mohl by jím být Patrick Vieira

Pellegrini má svého nástupce: mohl by jím být Patrick Vieira © zimbio.com - Patrick Vieira

0

Líbilo se

15.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Podle anglických médií vedení Manchesteru City přišlo s dalším zajímavým nápadem na roli kouče v případě, že by se rozhodlo odvolat Manuela Pellegriniho. Nástupcem kritizovaného manažera by se prý mohl stát legendární francouzský fotbalista Patrick Vieira.

Legenda Arsenalu na lavičce Manchesteru City? Ano, i to je jedna z variant. Pro fanoušky možná těžko představitelná, ale na druhou stranu je pravda, že Patrick Vieira už v klubu nějakou dobu pracuje. Osmatřicetiletý Francouz by nyní podle posledních zpráv mohl pro posledních šest zápasů letošní sezony převzít roli manažera týmu, pokud se vedení Citizens rozhodne odvolat trenéra Pellegriniho.

Ten čelí velké kritice po prohraném derby, neúspěchu v Lize mistrů a také proto, že se týmu vzdaluje možnost obhájit loňský primát v Premier League. Anglický bulvár nyní přišel s myšlenkou, že pokud se Manchester City rozhodne odvolat trenéra Pellegriniho už nyní, povolá Patricka Vieiru na jeho místo. Vieira se v klubu stará o rezervní tým a má zkušenosti s klubovou filozofií.

Nicméně, nejpravděpodobnější variantou je setrvání Manuela Pellegriniho až do konce sezony a následné hodnocení jeho budoucnosti až podle toho, zda tým dokáže udržet mezi nejlepší čtyřkou. Jeho práce je ale podvážným tlakem, protože Pellegriniho celek byl ještě na začátku letošního roku velmi blízko k prvnímu místu a zisku trofeje, zatímco nyní je až na 4. místě.

Velkou ránu do jeho účtů zasadila poslední porážka od Manchesteru United v poměru 4:2. To spustilo lavinu diskuzí a spekulací o tom, k jak velké revoluci v Manchesteru City dojde po sezoně, přičemž se o své místo musí bát i největší hvězdy.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Ondřej Pražák / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

o Hillsborough ani fň...?to je vám opravdu páni redaktoři přednější tahle bezpáteřní svině Viera?

MulletMaster

pelegriny cus, klopp vola

vladcevesmiru1

Legendarny? Netreba to prehanat...

Princ z Paríža
VeekyCZ - 15.04. Odpovědět

Asi tak Smajlík 3

VeekyCZ
Reklama
Reklama
Nejnovější články