Zpět na » Premier League » Filipe Luís v Chelsea nezaujal, v létě by se mohl vrátit do Atlétika Madrid

Premier League - Filipe Luís v Chelsea nezaujal, v létě by se mohl vrátit do Atlétika Madrid

Filipe Luís v Chelsea nezaujal, v létě by se mohl vrátit do Atlétika Madrid © sportinglife.com - Filipe Luis

1

Líbilo se

17.03. - Brazilský obránce Filipe Luís se po svém letním přestupu za 16 milionů liber nedokázal prosadit v londýnské Chelsea a po pouhých dvanácti měsících by se mohl překvapivě vrátit do Atlétika Madrid, které sleduje jeho nejistou situaci na Stamford Bridge.

Filipe Luís přicházel do Chelsea s vizitkou jednoho z nejlepších ofenzivních levých beků v Evropě, čemuž odpovídala i cena ve výši 16 milionů liber, kterou byl manažer The Blues José Mourinho ochoten vysázet na stůl Atlétika Madrid, ovšem brazilský obránce svoji reputaci v Premier League nepotvrdil.

Mourinho dává v základní sestavě nadále přednost Cesaru Azpilicuetovi a Filipe Luis letos v Premier League odehrál pouhých jedenáct utkání, z toho většinu v zápasech proti menším týmům, což značí, že portugalský manažer ofenzivnímu bekovi příliš nevěří.

Podle seriózního britského deníku Daily Telegraph by se Filipe Luís mohl v létě vrátit do Atlétika Madrid, se kterým v loňské sezóně získal titul v La Lize a jako jeden z klíčových hráčů ho dovedl i do finále Ligy mistrů.

Chelsea sice ještě minulý měsíc popírala zprávy španělských médií, podle kterých je Filipe Luís v Londýně nešťastný, ovšem o 29letého hráče je nadále velký zájem na Stadionu Vicenteho Calderóna.

José Mourinho sice hodlá v létě posílit obranu, ale pokud nezaručí brazilskému obránci místo v základní sestavě, je dosti pravděpodobné, že Filipe Luís zváží návrat do španělské metropole, kde byl jedním z nejoblíbenějších hráčů kouče Atlétika Diega Simeoneho.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / Daily Telegraph, Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Daily telegraph je važně solidní tisk Smajlík 2

DedaVseveda

Jediné jeho mínus je věk, jinak je to vždy víc než adekvátní náhrada za Azpilicetu. Azpi se může kdykoliv zranit, nevím proč by měl hned odcházet.

podolski
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články