Zpět na » Premier League » 37. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 37. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

06.05. - Sobotní zápasy 37 .kola Premier League už hodně napověděly na všech frontách. Sir Alex je si dobře vědom toho, že United neoslnili, ale své svěřence pochválil. Velkých vítězství se dočkali Alan Curbishley na lavičce West Hamu a premiérového také Lawrie Sanchez na Craven Cottage.

Aston Villa - Sheffield United 3:0

Martin O´Neill (Aston Villa): "Jsme zasloužení vítězové. Je krásné, když zahrajete takhle dobře, navíc před domácími fanoušky. Doma jsme totiž letos příliš nevyhrávali. Dnes můžeme slavit, ale před námi je ještě dlouhá cesta."

Neil Warnock (Sheffield): "Čeká nás zápas doma a stále to máme ve svých rukách, což je dobré. Dnes jsme byli slabí, ale porazil nás super tým. Hráli vyjímečně dobře a my jsme se jim nedokázali vyrovnat. Hráči mají sice hlavy dole, ale za celou sezónu jsme na ně hrdý, protože pracovali opravdu tvrdě."

Newcastle - Blackburn 0:2

Glenn Roeder (Newcastle), vypískán fanoušky: "Samozřejmě vím, proč pískali. Jsou zklamaní, ale to já přeci také. Nemám rád řeči o štěstí, ale moc jsme ho opravdu neměli. Doufám, že příští sezónu nebudeme mít tolik zraněných. Dnešek je velkým zklamáním. Nedokázali jsme dát gól."

Mark Hughes (Blackburn): "Některé dnešní výsledky nám hrají do karet. Když vyhrajeme naše poslední dva zápasy, můžeme bý blízko první sedmičky, v což už nikdo nevěřil. Daří se nám v útoku, máme dobrou sérii a celkově hrajeme opravdu dobře."

West Ham - Bolton 3:1

Alan Curbishley (WHU): "Poprvé máme osud ve svých rukách. Za výsledek jsem opravdu rád, ale ještě se může stát leccos. Carlos Tevéz měl problém s kotníkem a nevěděli jsme, jestli nastoupí. Ale byl pro nás inspirací."

Sammy Lee (Bolton): "Mrzí mě, že jsme se v první půli nedrželi našeho plánu, ale pak jsme se zlepšili a hráči zaslouží pochvalu. Vysunuli jsme dopředu čtyři hráče a vytvořili jsme si nějaké šance. Nějvětším kladem je to, že týmy okolo nás také prohrály. Pohár UEFA by byl velkým úspěchem. Užívali jsme si ho před dvěma lety a chceme ho hrát znovu."

Everton - Portsmouth 3:0

David Moyes (Everton): "Myslím, že už jsme v Evropě, ale definitivní to ještě není, taky bych mohl skončit s vejcem na hlavě. Musím pochválit fanoušky, chovali se jako praví kluboví příznivci - byli úžasní a právě oni byli možná tím rozdílem. My jsme nehráli první půli dobře, ale druhá byla perfektní."

Harry Redknapp (Portsmouth): "Působili jsme zbrkle, Glen Johnson fauloval Vaughana a byla z toho očividná penalta, dostali jsme dva góly z rohu. Dostáváme příliš mnoho branek ze standardních situací, to je opravdu problém. Ale jinak je to skvělá sezóna, hráli jsme některé opravdu dobré zápasy a stále můžeme do Evropy, ale potřebujeme porazit Arsenal."

Fulham - Liverpool 1:0

Lawrie Sanchez (Fulham): "Lidé mi říkají, že matematicky je stále možné sestoupit, takže si úlevu ještě schovám, dokud to nebude jisté. Ale udělali jsme velký krok, pro hráče to byl těžký úkol. Michael Brown mi říkal, že s Alonsem šel do souboje, ale nebyl tam žádný úder hlavou. Pokud to říká můj kapitán, tak mu věřím. Sice se hlavami srazili, ale žádný úmysl v tom nebyl."

Rafa Benítez (Liverpool) ke střetu Browna s Alonsem: "Můžete použít 20 rozhodčích, 2000 kamer a spostu techniky. Pokud to nechcete vidět, tak to ale neuvidíte. Neuvěřitelné. Kdyby to rozhodčí víděl, mohl zápas vypadat úplně jinak. Utrácí se spousta peněz za techniku pro rozhodčí, ale výsledky nejsou."

Wigan - Middlesbrough 0:1

Paul Jewell (Wigan): "Myslím, že ten gól nebyl regulérní. Hlavní rozhodčí ani asistenti to ale neviděli. Už to nemáme ve svých rukách. Musíme vyhrát v Sheffieldu a stále to nemusí stačit."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Věděli jsme, že dnes potřebujeme udělat dobrý výsledek a to se podařilo. Náš brankář a obranná čtyřka byli vynikající, ale bránili jsme dobře jako tým. Wigan si možná bude stěžovat na naši branku, ale my jsme šli štěstí naproti."

Reading - Watford 0:2

Steve Coppell (Reading): "Foster je muž zápasu, ale hostování by se měly zrušit. Velkokluby si jen kupují hráče do zásoby a pak jim nedají šanci. Jsme zklamaní, dostat se do POháru UEFA už bude těžké."

Adrian Boothroyd (Watford): "Mohli jsme to klidně vzdát, ale hráče musím pochválit, byli úžasní. Ukázali soudržnost a charakter. Vítězství uakzuje, že to nejsou jen fotbalisté, ale správní chlapi. Máme se ještě co učit, ale těšíme se na další sezónu. Naši fanoušci to vystihli dobře, když zpívali - sestupujeme, ale nevzdáváme se."

Manchester City - Manchester United 0:1

Stuart Pearce (Man City): "Měli jsme spoustu šancí na vyrovnání, ale všechny jsme zahodili. Musíme šance proměňovat. Je to stejné, jako minulý týden s Aston Villou."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Dnes to bylo o statečnosti. Po středeční noci to nebylo snadné, museli jsme cestovat, bylo málo času na odpočinek. Nebyl to skvělý výkon, ale o tom derby není."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články