Zpět na » Premier League » Yaya Touré: Bony je pro City skvělým nákupem

Premier League - Yaya Touré: Bony je pro City skvělým nákupem

Yaya Touré: Bony je pro City skvělým nákupem © 101greatgoals.com, thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Yaya Touré chválí nákup Bonyho

3

Líbilo se

16.01. - Wilfried Bony se v Manchesteru City sejde se svým reprezentačním parťákem Yayou Tourém. Oba se momentálně chystají na Africký pohár národů, který pro Pobřeží Slonoviny startuje 20. ledna. Yaya Touré prohlásil, že je Bony pro Citizens výbornou posilou a už se těší na jejich vzájemnou spolupráci. Teď se však soustředí na to, aby pomohli své zemi k velkému úspěchu.

Manchester City se rozhodl v lednu neotálet a při zdravotních strastech svých útočných hvězd raději ulovil dalšího vynikajícího šutéra. Na Etihad Stadium přichází Wilfried Bony ze Swansea, který měl „lasa“ i z několika dalších velkoklubů. Vybral si právě bohatý klub z Manchesteru. Podepsal s ním smlouvu na 4,5 roku.

Na svůj první start v bleděmodrém dresu si však bude muset ještě nějakou dobu počkat. Aktuálně totiž vrcholí příprava afrických celků na Africký pohár národů. Včera se Pobřeží Slonoviny utkalo se Švédskem a podlehlo mu 2:0.

Bony se v Manchesteru City setká se svým reprezentačním kolegou Yayou Tourém. Opora záložní řady se vyjádřila k přestupu výborného útočníka.

„Bony je dobrý hráč a myslím si, že je to pro náš klub vynikající nákup.“

„Teď je i mým klubovým spoluhráčem, takže se na to společné působení všichni těšíme.“

Touré je také přesvědčen, že Pobřeží Slonoviny může na turnaji v Rovníkové Guinei slavit úspěch. Ve skupině mají „Sloni“ Guineu, Mali a Kamerun.

„Je to důležitý turnaj pro všechny africké hráče. Uvidíme, jak nám vyjde vstup do turnaje, který nás čeká 20. ledna.“

„Bude to těžké, ale my máme tým na to, abychom to zvládli.“

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články