Zpět na » Premier League » Mourinho vylučuje lednové příchody i odchody

Premier League - Mourinho vylučuje lednové příchody i odchody

Mourinho vylučuje lednové příchody i odchody © zimbio.com - José Mourinho nedohlá prodávat, ani nakupovat

6

Líbilo se

18.12. - Chelsea byla v letním přestupovém období poměrně aktivní a přivedla několik výborných posil. Z hostování se vrátil Thibaut Courtois, jenž se stal jedničkou. Cesc Fábregas společně s Diegem Costou patří mezi nejlepší hráče celé Premier League. Loic Rémy s Didierem Drogbou dokáží vždy v pravý okamžik pomoci týmu. Jediný, kdo zatím nedostává příliš prostoru, je Filipe Luís. José Mourinho je se svým stávajícím výběrem nadmíru spokojen a nemíní do něj v zimě nikterak zasahovat.

Londýnský klub v létě skutečně nezahálel a hlavní akvizice přivedl v podstatě dřív než nějaký „nákupní“ shon vůbec začal. Z Atlética Madrid získala Chelsea Diega Costu a Filipeho Luíse. Z Barcelony se podařilo ulovit Cesca Fábregase. Velký návrat na Stamford Bridge prožívá Didier Drogba. Z QPR přišel zvýšit konkurenci v útoku Loic Rémy. K tomu všemu se z hostování z Atlética Madrid vrátil brankář Thibaut Courtois, jehož Mourinho před sezónou pasoval do role jedničky.

Celý tým Chelsea šlape nadmíru dobře. Vede Premier League s tříbodovým náskokem na druhý Manchester City, v pohodě postoupil do osmifinále Ligy mistrů, ve kterém se utká s PSG. Během tohoto týdne postoupili Blues do semifinále Capital One Cupu, v němž se střetnou s Liverpoolem.

José Mourinho tak nemá vůbec důvod k tomu, aby do skvěle fungujícího týmu nějak zasahoval, což sám potvrdil. O několika možných posilách se spekulovalo, například o Sergiu Ramosovi, ale portugalský kouč nehodlá být na lednovém přestupovém trhu nikterak aktivní.

„Máme sice úzký kádr, ale máme dobré hráče. Máme několik mladíků, několik starších hráčů, ale tým je opravdu velmi dobrý.“

„Naším cílem je začít a skončit sezónu se stejnou skupinou hráčů, takže nepočítáme s tím, že by lednu někdo přišel, nebo odešel.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Reekwon - 18.12. Odpovědět

Na takový vyjádření bych vůbec nebral zřetel. Mourinho mění názory každý den..

Reekwon

To není až tak pravda, on zcela disciplinovaně lže v rámci svých mind games...

Megadeth
MaraCFC - 19.12. Odpovědět

přesně tak, takže nějaký ten přestup očekávám Smajlík 10

MaraCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články