Zpět na » Premier League » Wenger: Jestliže budeme mít všechny hráče zdravé, nikoho v zimě kupovat nebudeme

Premier League - Wenger: Jestliže budeme mít všechny hráče zdravé, nikoho v zimě kupovat nebudeme

Wenger: Jestliže budeme mít všechny hráče zdravé, nikoho v zimě kupovat nebudeme © zimbio.com - Arséne Wenger – Koupím někoho?

5

Líbilo se

13.12. - Arsenal se s největší pravděpodobností v letošní sezóně Premier League nezapojí do bitvy o titul. Gunners zbytečně ztrácí, a navíc je znovu trápí rozsáhlá marodka. Arséne Wenger odtajnil plány klubu v lednovém přestupovém termínu. Vše bude podle něj záviset na zdraví hráčů. Pokud budou všichni fit, nikoho kupovat nechce. Ale je takový stav v Arsenalu vůbec možný?

Rok co rok je s Arsenalem stejné. Na začátku sezóny vyhlásí útok na nejvyšší mety, nejlépe na celkové prvenství, jenomže pak přijdou zbytečné ztráty, zápasy s velkými týmy, které Gunners několik posledních let nezvládají, a také nesmíme zapomínat na hromadu zraněných hráčů.

Pokud se podíváme na současný stav marodky Kanonýrů, tak na ní najdeme například Mesuta Özila, Artetu, Gnabryho, Rosického, Wilshera, Walcotta, Ramseyho či Koscielnyho. Právě zdraví francouzského obránce může významně ovlivnit aktivitu Arsenalu v lednovém přestupovém termínu, alespoň to tvrdí kouč Wenger.

Podle francouzského lodivoda se bude vše odvíjet od zdravotního stavu hráčů. Pokud budou všichni fit, tak nikoho kupovat nehodlá. Ovšem vzpomene si někdo, kdy naposledy takový stav na Emirates Stadium panoval? Posílení defenzívy by Arsenal jistě potřeboval.

„Jestliže budou všichni zdraví a schopní hrát, pak nepotřebujeme v zimě na přestupovém trhu nikoho kupovat.“

„Musíme však vzít do úvahy zdravotní stav Koscielnyho. Pokud nebude v pořádku, pak budeme muset v zimě někoho přivést, to ano.“

Arséne Wenger se domnívá, že v lednovém přestupovém oknu nebudou velké týmy příliš aktivní.

„Myslím si, že na přestupovém trhu nebude probíhat žádná velká aktivita, protože všechny velké kluby chtějí udržet své hráče.“

„Bude to jako obvykle - klid v prvních třech týdnech a o něco bouřlivější v posledních 3-4 dnech.“

„V lednu většinou nejsou kluby v rámci přestupů nijak zvlášť aktivní.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
spirki - 13.12. Odpovědět

Opět naprosto vytržené z kontextu. Wenger jasně řekl že chce přivést obránce

spirki
Chronic - 13.12. Odpovědět

to je tady na tech trapnejch portálech normální že dělají z Wengera jen kreténa ale docela se divím že se toho klasicky nejáká píča nechytla

Chronic
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články