Zpět na » Premier League » Woodward: Manchester United neplánuje lednové nákupy

Premier League - Woodward: Manchester United neplánuje lednové nákupy

Woodward: Manchester United neplánuje lednové nákupy © skysports.com - Ed Woodward opouští tour Manchesteru United v Austrálii

0

Líbilo se

Včera 08:09 - Manchester United podle výkonného místopředsedy klubu Eda Woodwarda navzdory problémům v obraně neplánuje v lednu investovat do nových posil a s většími nákupy počká až do léta. Jedním z hlavních důvodů je o téměř 10 procent nižní příjem kvůli absenci v Lize mistrů.

Ed Woodward na tiskové konferenci svolané pro investory zveřejnil finanční statistiky Manchesteru United za první čtvrtletí svého finančního roku a při této příležitosti prozradil i budoucí plány anglického velkoklubu na přestupovém trhu.

Příjmy Manchesteru United za první tři měsíce finančního roku vystoupaly na 88,7 milionu liber, což je o téměř 10 procent méně, než za stejné období v minulém roce. Podobný pokles se však dal očekávat kvůli absenci Manchesteru United v letošní Lize mistrů.

Pokles příjmů však mohl být podle Woodwarda ještě větší, ale finanční ztráta United kvůli nepřítomnosti v evropských pohárech byla částečně kompenzována nárůstem sponzorských příjmů a snížením hráčských platů.

Výkonný místopředseda klubu ale dále přiznal, že pokles příjmů nedovolí Manchesteru United výrazněji investovat do lednových nákupů a větší investice do nových posil se dají očekávat až příští léto. Příznivci klubu přitom netrpělivě očekávají nové posily zejména do obrany, kde se nejvíce podepsala současná vlna zranění v týmu.

„Nechystáme se vstoupit na přestupový trh kvůli krátkodobým řešením. Nicméně máme v hledáčku cíle pro příští léto, a pokud by některý z nich byl v lednu k dispozici, zvážili bychom další akci. Ale všichni musíme uznat, že je tu jen malá pravděpodobnost, že by k tomu došlo,“ řekl Woodward.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / sportinglife.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - Včera 18:57 Odpovědět

Nejméně jednoho stopera v lednu musí přivést ... a to kvalitního !

Kuzma
united20 - Včera 12:06 Odpovědět

Je to dobře, protože momentálně United dalšího hráče nepotřebují. Jde o to, aby se stávající hráči sehráli a přestali být zranění.

united20
DevilRises - Včera 12:51 Odpovědět

Jeden kvalitní stoper by měl přijít...jinak souhlasím...

DevilRises
Cornero - Včera 18:15 Odpovědět

zkusenej kvalitni stoper musi prijit bezpodminecne

Cornero
Kuzma - Včera 10:37 Odpovědět

Ed se poučil z letního přestupáku ... Teď už nebude kecat že peněz je dost a bude kupovat jen vytipované posily. Sice asi budou drazí, ale koupit někoho do obrany prostě musí !

Kuzma
DeviI - Včera 08:40 Odpovědět

Smajlík 2 Určitě řekne ano plánujem a týká se to toho a toho hráče.....

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články