Zpět na » Premier League » Wenger: Podolski v zimě neodejde. Není na prodej

Premier League - Wenger: Podolski v zimě neodejde. Není na prodej

Wenger: Podolski v zimě neodejde. Není na prodej © caughtoffside.com, express.co.uk - Wenger nemíní Podolskiho prodat

7

Líbilo se

17.11. - Lukas Podolski momentálně v Arsenalu nedostává zdaleka tolik příležitostí, kolik by chtěl. V minulých dnech naznačil nespokojenost, ovšem o změně působiště zatím nepřemýšlí. Nic však není vyloučeno. Kouč Arséne Wenger jakékoliv spekulace o odchodu odmítá. Podle něj není německý reprezentant na prodej.

Devětadvacetiletý Podolski toho v letošní sezóně v dresu Gunners příliš mnoho neodehrál. V Premier League nastřádal dohromady pouhých 46 minut, ani jednou se neocitl v základní sestavě. V Lize mistrů je to ještě horší - jen 28 minut. Není proto divu, že Lukas Podolski není s touto svou aktuální situací spokojený. Nezná důvody, proč nehraje a prohlásil, že na to se musí novináři zeptat samotného Arséna Wengera.

„Není pravda, že jsem tu úplně nešťastný. Ale pokud nemůžete dělat to, co chcete v životě dělat, tak je to těžké. Neznám důvody mé situace, na to se musíte zeptat Arséna Wengera.“

Začínají se množit spekulace o jeho možném zimním odchodu. Podle některých zpráv má eminentní zájem především italská Neapol.

„Všechno je možné. V dnešní době nelze nic vyloučit,“ ozývá se z vedení Neapole.

Jenomže proti je Arséne Wenger. Francouzský kormidelník Kanonýrů s Podolskim nadále počítá a prodávat jej rozhodně nehodlá.

„Ne, určitě to není nastaveno tak, že Lukas v zimě odejde.“

„Jsem to já, kdo určuje cenu a navrhovaná dohoda vůbec neodpovídá Podolskiho ceně. Není na prodej a není tady žádná nabídka.“

Podle Wengera panuje na Podolskiho místě velká konkurence. Důvodem jeho malého vytížení je také to, že se pozdě zapojil do letní přípravy a musí se znovu dostat do fyzické kondice.

„Podolski hraje na místě, kde je velká konkurence. Připojil se k týmu velmi pozdě (poté, co měl delší dovolenou kvůli účasti na mistrovství světa, kde získal zlatou medaili). Takže začal později než ostatní a byl na tom špatně fyzicky.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ja jsem se ho zastaval take,ale ted uz me dosral uplne.Co chce tim dokazat ze bude Poldiho drzet nasilim na lavicce?!Podolskemu neni 19,ale29,chce mu prekazit karieru?Na lavicce se tak rozehraje.

tomogara

Arséne, tobě už fakt začíná šplouchat, viď ?

Do letošní sezóny jsem se ho zastával, ale v létě by už měla přijít změna na trenérským postu....

Bal-lack
Kuzma - 17.11. Odpovědět

Není na prodej, tak ho dají zadara Smajlík 6

Kuzma
Maniks - 17.11. Odpovědět

... Radši prosedí celou sezónu na lavičce ...

Maniks
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články