Zpět na » Premier League » Joe Hart si není jistý svou budoucností u Citizens: O nové smlouvě nic nevím

Premier League - Joe Hart si není jistý svou budoucností u Citizens: O nové smlouvě nic nevím

Joe Hart si není jistý svou budoucností u Citizens: O nové smlouvě nic nevím © fourfourtwo.com - Joe Hart o nové smlouvě nic neví

7

Líbilo se

21.09. - Prozatím chytal v každém soutěžním utkání této sezóny. Anglický reprezentační brankář Joe Hart je aktuální jedničkou Manchesteru City, ale neví, jak dlouho v klubu vydrží. Kontrakt mu vyprší za 2 roky, ovšem o nové smlouvě nic neslyšel. Manuel Pellegrini si v létě přivedl starého známého Willyho Caballera a před pár dny slíbil, že i on dostane šanci. Čeká snad Harta podobný ročník jako loni?

Sedmadvacetiletý Joe Hart je hráčem Manchesteru City již od roku 2006, ale nastálo se v klubu usadil až v roce 2010. Předtím působil na různých hostováních. Stále je jedničkou Citizens, ale jeho pozice není až tak pevná.

Už během loňské sezóny jej potkal výpadek formy a nový kouč Manuel Pellegrini poměrně dlouhý čas upřednostňoval rumunského brankáře Costela Pantilimona, jenž odchytal celkem 18 zápasů, z toho 7 v Premier League. Joe Hart se nakonec do branky opět vrátil a přispěl k druhému ligovému titulu za poslední tři roky.

V létě však Manchester City koupil Willyho Caballera, kterého Manuel Pellegrini moc dobře zná ze společného působení v Málaze. Zkušený argentinský gólman při svém příchodu uvedl, že nehodlá jen vysedávat na lavičce a chce zabojovat o post jedničky.

Před týdnem manažer Citizens uvedl, že hodlá dát šanci i Caballerovi. Joe Hart zatím odchytal všechna utkání v této sezóně, ale o nové smlouvě nic neslyšel, i přesto, že klub nedávno prodloužil spolupráci s Vincentem Kompanym, Sergiem Agüerem, Davidem Silvou, Edinem Džekem, Samirem Nasrim i Aleksandarem Kolarovem.

„Cokoliv o nové smlouvě je pro mě novinka. Nic jsem o ní neslyšel. Mám podepsaný kontrakt do roku 2016, pak moje smlouva vyprší. To je všechno, čeho jsem si vědom,“ uvedl Hart.

Anglická jednička v tak velkém týmu konkurenci očekává a ví, že musí neustále potvrzovat manažera o tom, že chytat by měl právě on. Za zády Hartovi totiž číhá Caballero.

„Nemůžu naříkat nad tím, že klub koupil Caballera, ale taky tím nejsem nijak nadšený.“

„Taková je teď situace. Pokud chci zůstat v tomto klubu, tak tohle bude vždy realita.“

„Vážím si toho víc než kdokoliv jiný, že máme v týmu dva kvalitní hráče na každou pozici a post brankáře se v ničem neliší.“

„Jsem si jistý, že Caballero dostane šanci, stejně jako já. Musíme se s tím vypořádat.“

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maniks - 21.09. Odpovědět

Hart je hrozně náladový brankář. Rozhodně to není jistota a i když občas překvapí. Nejsem si úplně jistý, jestli by se vešel i do TOP10 brankářů...

Maniks

Tak se na ně vyser a pojď do Arsenalu, už takhle máme hodně Angličanů, čím víc tím líp Smajlík 4

Gooners4ever
Maniks - 21.09. Odpovědět

je fakt, že Sz.... by vklidu posadil no Smajlík 2

Maniks
Reklama
Reklama
Nejnovější články